טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר – ויחס אישי: בית הרופא בבאר שבע

המרכז הרפואי ''בית הרופא'' מציע זמינות לבדיקות אצל רופאים מומחים מהשורה הראשונה ומנגיש רפואה איכותית וטיפול אישי לתושבי הנגב, במגוון רחב של תחומים.
send whatsapp messsage send FB messsage
פרופ' פבל קרוגליאק, מייסד בית הרופא

לקבל טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר וגם יחס אישי: בית הרופא נגב בע"מ – הוא מרכז רפואי פרטי ייחודי ויחיד מסוגו בבאר שבע, המציע טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר על ידי מיטב הרופאים המומחים.

המרכז מציע ביצוע בדיקות מצילות חיים בתחום הגסטרואנטרולוגיה (דרכי עיכול עליונות – גסטרוסקופיה ותחתונות – קולונוסקופיה)  ומרפאת מומחים (על כך, בהמשך). 

המיקום המרכזי והנגיש, הצוות המעניק יחס אישי ושירות מסור, הופכים את בית הרופא למרכז הרפואי הפרטי, אליו פונים אלפי מטופלים, אשר מרגישים שהם בידיים טובות. 

מספר לנו מייסד "בית הרופא" והעומד בראש, פרופ' פבל קרוגליאק:  "המרכז הרפואי נוסד בשנת 1998, תחילה כמוסד עצמאי ובהמשך בשנת 2000 הפך להיות חברה בע"מ. הכוונה הייתה לעשות שילוב זמין יותר לייעוץ לרופאים מומחים ולמכון גסטרואנטרולוגי. עד כה קיבלנו פניות כמעט מכל רחבי הארץ".

המרכז הרפואי מאפשר זמינות לרופאים מומחים – על ידי ביטוחים משלימים, בהשתתפות עצמית, כך המטופלים יכולים להינות מרפואה ברמה הגבוהה: רוב הרופאים במרכז הרפואי הם מומחים מובילים עם ותק רפואי של 20-30 שנה. המרכז הרפואי מציע שירות של מכון גסטרואנטרולוגי – שכולל מרפאות ייעוץ (חדרי הבדיקות מאובזרים בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר), מרפאת עיניים, מרפאה אנדוקרינולוגי, מרפאת מומחה ריאות, ריאומטולוגיה (מחלות פרקים), פרוקטולוגיה, מרפאת השמנה, מרפאה לניתוח בריאטרי (הורדה במשקל), גריאטריה ואורטופדיה, פסיכיאטר, קרדיולוג, דיאטנית. 
ביצוע בדיקות מצילות חיים

פרופ' פבל קרוגליאק מספר אודות החשיבות שבביצוע בדיקת קולונוסקופיה לאיתור מקדים של סרטן המעי הגס, בדיקה שהינה מצילת חיים: "אחת מהסיבות לקולונוסקופיה הינה מניעה וגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס. כיום בישראל מתחילים לעשות קולונוסקופיה בגיל צעיר יותר. ראיתי מקרים של מטופלים בני פחות מגיל 30 שהגיעו עם גידולים. היום הדרישה לעבור קולונוסקופיה בגיל 45-50, עולה עקב מודעות גבוהה יותר. חלק גדול מהמטופלים מגיעים לבדיקת קולונוסקופיה לאחר ביצוע בדיקת דם סמוי חיובי בצואה. בדיקת קולונוסקופיה הינה עבור מטופלים עם סיכון יתר לחלות בסרטן מעי גס: מטופלים שבעבר היה להם סרטן מעי גס, מטופלים עם פוליפים במעי הגס מסוג מסויים, מטופלים עם קרובי משפחה בדרגה I עם סרטן מעי גס או פוליפים במעי הגס מסוג אדנומה, מטופלים שסובלים ממחלות דלקתיות כרוניות במערכת העיכול, כמו קוליטיס כיבית או מחלת קרוהן ותסמונות נדירות של פוליפים במערכת העיכול. בית הרופא ממוקם במיקום מרכז בבאר שבע, נגיש בתחבורה ציבורית מכל שכונות העיר. בקרבת תחנה מרכזית ותחנת רכבת.  כבר בקבלה למרפאה, חשים את איכותו וייחודו של המקום – השקט, הרוגע והצוות המסור והמנוסה תורמים לתחושתם הטובה של המטופלים שמשבחים – "המהירות בה קיבלנו מענה, היחס האישי למן הרגע הראשון, המקצועיות של הצוות, הדאגה, האיכפתיות – תרמו ללא ספק לא רק לתחושה הטובה במהלך הטיפול, אלא להבנה שאנו נמצאים בידיים טובות. חשוב מאוד כי כאשר עוברים תהליך רפואי, להפחית עד כמה שניתן את הלחץ וחוסר הידיעה. ב"בית הרופא" חשנו שאנחנו נמצאים בידיים טובות, לאורך כל הטיפול ולאחריו" מספרת מטופלת.

מייסד ומנכ"ל בית הרופא – מומחה בעל שם עולמי
פרופ' פבל קרוגליאק, נולד בלטביה שבריגה, עלה לישראל בשנת 1973. שירותו הצבאי עשה בחיל הרפואה. בשנת 2010 קיבל תואר יקיר העיר באר שבע על פועלו בתחום הרפואה. בשנת 1989-1987 עסק במחקר באוניברסיטת קליפורניה, IRVINE. לאחר מכן השתלם באנדוסקופיה באמסטרדם, מרסיי ובמקומות נוספים. 
בשנת 2002 התמנה כפרופ' חבר בפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב.