מאוחדת ממנה רופא מחוזי חדש במחוז דרום

ד"ר גנאדי מיינשלוס (54), תושב באר שבע מזה כעשרים וחמש שנים, מגיע למאוחדת אחרי שסיים את תפקיד המנהל הרפואי בבית החולים ''אסותא'' בבאר שבע ובחיל הרפואה בצה''ל
send whatsapp messsage send FB messsage
ד"ר גנאדי מיינשלוס (צילום: דוברות מאוחדת)

ד"ר גנאדי מיינשלוס ישמש כרופא מחוז דרום אחרי עשרות שנים של ניסיון בתחום ניהול מערכות בריאות שונות בצבא ובאזרחות.  "נכנס לתפקיד עם המון אחריות במטרה להוביל לאיכות רפואה ושירות רפואי כפי שלקוחותינו נדרשים לו", אומר ד''ר מיינשלוס.

ד"ר גנאדי מיינשלוס (54), תושב באר שבע מזה כעשרים וחמש שנים, מגיע למאוחדת אחרי שסיים את תפקיד המנהל הרפואי בבית החולים ''אסותא'' בבאר שבע ולפני כן שימש במגוון רחב של תפקידי ליבה במסגרת חיל רפואה בצה"ל.

ד"ר מיינשלוס, מומחה ברפואת משפחה, סיים את לימודי הרפואה באקדמיה לרפואה צבאית בסנט פיטרסבורג שברוסיה והוא בוגר תואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון.

במסגרת תפקידו, ד"ר מיינשלוס יהיה אמון על איכות הרפואה במחוז, גיוס רופאים מומחים חדשים למרפאות מאוחדת בדרום, הדרכות מקצועיות ועמידה במדדים רפואיים ושיפור השירותים הרפואיים המוצעים לקוחות הקופה במחוז דרום.

ד"ר מיינשלוס: "שמח להצטרף למשפחת מאוחדת. עומדים לפני לא מעט אתגרים בתחום ניהול המחוז אך אני משוכנע כי בעזרת עשרות אנשי הצוותים הרפואיים במרפאות ברחבי המחוז נעמוד בכל המשימות והמטרות שלנו". 

מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב: "הצטרפותו של ד"ר גנאדי מיינשלוס כמנהל רפואי במחוז מהווה חיזוק משמעותי של שדרת הניהול הרפואי. אין לי ספק שעם ניסיונו העשיר יוכל ד"ר מיינשלוס להוביל את איכות הרפואה במחוז קדימה לרווחת לקוחותינו".

מחוז דרום אחראי על מתן שירותי רפואה  למאות אלפי הלקוחות ממודיעין, ראשון לציון, חולון ובת ים, דרך רמלה, לוד, רחובות, אשדוד, יבנה, אשקלון, באר שבע והנגב.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:

https://bit.ly/3zN1gynכתבות נוספות למקרה שפספסת...