היום זה קורה! יריד הדירות הגדול של הדרום מגיע לבאר שבע

ביריד יוצעו דירות החל ממחיר של 990,000 שקלים. היריד יתקיים בדיזיין פלוס - מתחם החנויות לעיצוב הבית הגדול בדרום, בתאריכים 3-4 בנובמבר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: יח''צ

יריד הדירות הגדול מגיע לבאר שבע. היריד יתקיים בדיזיין פלוס - מתחם החנויות לעיצוב הבית הגדול בדרום,  בתאריכים 3-4 בנובמבר, היום חמישי ומחר, שישי. בין הבשורות לקהל המתעניינים - מלבד האפשרות לפגוש את כל חברות הבניה הגדולות, דירות במחירים שפויים החל מ- 990,000 שקלים.


לאור ההצלחה של יריד הדירות הגדול של ישראל,  יתקיים יריד דירות במתחם דייזין פלוס, בהשתתפות הקבלנים המובילים בענף הנדל"ן עם היצע של מאות דירות חדשות באזור באר שבע והסביבה.

בתקופה האחרונה רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה חדשה או להשכיר? האם מחירי הדיור ב-2023 ירדו או יעלו?  ומה עם האינפלציה?

על אף חילוקי הדעות בין אנשי מקצוע, מומחים, יזמים, כלכלנים ואנליסטים, בשורה התחתונה יש נתונים ועובדות: מחירי הדיור בעלייה למעלה משני עשורים ולאחרונה התפרסמו נתונים שמחירי הדיור זינקו ב-19% בשנה האחרונה. 

אין ספק שהנתונים מעלים חששות וחוסר וודאות ולא ניתן באמת לנבא מה יקרה בשוק הדיור למגורים אבל העבודות והנתונים שרירים וקיימים!  נכס נדל"ן הינו בעל ערך משמעותי וכשנפתחות הזדמנויות חשוב לבדוק ולבחון את הצעד להגשמת חלום לרכישת דירה.

כאן ההזדמנות שלכם דווקא עכשיו, ביריד הדירות שיתקיים ב-3-4/11/2022 אשר בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דירות מכל הדגמים בשכונות המובילות בעיר באר שבע והסביבה  ממיטב הקבלנים המובילים דירה המתאימה למידות ולצרכים שלכם בתנאים מיוחדים ומסלולי תשלום נוחים.

הבשורה למעוניינים ברכישת דירה היא שעדין בבאר שבע והסביבה ניתן למצוא דירות במחירים שפויים החל מ – 990,000 ₪ (*דירת 3 חד' בפרויקט חדש בדרום) ובפרויקטים מעולים כמו בשכונות המתחדשות שכונת הפארק שכונת הסיגליות ,שכונת בראשית, בדימונה  ועוד,,,,

היריד יתקיים בתאריכים 3-4/11/2022 במתחם דייזין פלוס, רחוב אליהו נאוי 12 באר שבע  .

יום חמישי מהשעה 17:00-21:00
יום שישי 9:00-13:00.


זוהי ההזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים איך לקנות דירה ללא טעויות . במסגרת היריד יוצגו הפרויקטים המובלים בעיר באר שבע והסביבה על מנת לסייע בידיכם למצוא את דירת החלומות. 

בין הקבלנים המובילים ישתתפו: פרץ בוני הנגב, צרפתי שמעון, אייל פרץ, גשם אחזקות, יח דמרי, אזורים, י. אליה, בנק טפחות ,שיא רפאל, אחים אוזן  ועוד...

בנוסף, ביריד תתקיים הרצאה בנושא משכנתאות אשר תעשה לכם סדר בכל מה שקורה בשוק המשכנתאות היום! איך ניתן לקחת היום משכנתא? המסלולים המומלצים? מה הסכום גובה ההחזר מול ההכנסה של משק הבית? ביטוחי משכנתא? זכאויות שניתן לקבל מהמדינה ועוד... 

 

כתבות נוספות למקרה שפספסת...