איפה תוכלו לקנות לחם בשקל?

מחירי הלחם בפיקוח עומדים לזנק בעשרות אחוזים - ואחת הרשתות החליטה להציע לחם בשקל. איפה זה קורה ומה התנאי ליהנות מהמבצע?
send whatsapp messsage send FB messsage
לחם בשקל (צילום: : מארי מיכאלי יחסי ציבור ואסטרטגיה)

רשת מחסני השוק, תציע לחם פרוס בפיקוח ב-1 שקל בלבד, בכל 62 סניפיה ברחבי הארץ ובאתר האונליין מהלך זה נועד לאותת לממשלת ישראל לחזור בה מהחלטתה לייקר את הלחם בפיקוח. נושא התייקרות הלחם בעשרות אחוזים נידון בימים אלה במשרדי ראש הממשלה והאוצר.

כצעד חהתמודדות ביוקר המחיה ובהמשך להחלטתה שלא להעלות את מחיר המוצרים המפוקחים לצד רשתות נוספות, רשת מחסני השוק, בבעלות משפחות נעמן וכהן, תציע לחם פרוס בפיקוח ב- 1 שקל בלבד, בכל 62 סניפיה ברחבי הארץ ובאתר האונליין. מהלך זה נועד לאותת לממשלה לחזור בה מהחלטתה לייקר את הלחם בפיקוח ולאפשר לכולם –ללא יוצא מן הכלל, לרכוש לחם, שהוא מוצר צריכה בסיסי. 

מרשת מחסני השוק, נמסר: "האיום על העלאת מחיר הלחם בפיקוח, הוא אחד הקווים האדומים שאל לנו לחצותם בחברה הישראלית, כחלק מהמלחמה על יוקר המחיה. לחם הוא מוצר צריכה בסיסי שלטעמנו  אמור להיות נגיש לכולם ועל כן, כצעד מחאתי להחלטה זו, אנו ברשת לוקחים את המושכות לידינו ונשווק לחם פרוס בפיקוח של המותגים השונים בשקל אחד בלבד ".

כל לקוח יוכל לרכוש עד 2 כיכרות לחם בקניה אחת.
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo