פורום מנהלי משאבי אנוש בהייטק: ''האתגר הגדול - גיוס עובדים''

מרכז לאודר לתעסוקה בנגב קיים את פורום מנהלי וסמנכ"לי משאבי אנוש בהייטק, בסימן האתגרים הגדולים בבאר שבע והנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
פורום מנהלי משאבי אנוש בהייטק: ''האתגר הגדול - גיוס עובדים'' פורום משאבי אנוש בחסות מרכז לאודר לתעסוקה בנגב. צילום: יח''צ, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מרכז לאודר לתעסוקה בנגב פתח את פורום מנהלי משאבי אנוש בהייטק  בסימן האתגרים הגדולים של גיוס עובדים להייטק הדרומי. בפורום שנערך בב''ש נתן הרצאה היזם יותם צוקר שסייע רבות לפיתוח האקו-סיסטים של הטכנולוגיה והיזמות בנגב והשתתפו בו עשרות מנהלי ומנהלות משאבי אנוש ממגוון חברות הייטק מובילות בארץ ובנגב.

על פי נתונים שהציג אופיר סופר (הציונות הדתית) ביום שני שעבר בוועדת הכלכלה של הכנסת , רק 3% ממיזמי ההיי טק מרוכזים בנגב. אורית פרקש הכהן, שרת החדשנות, המדע והטכנולוגיה, השיבה במהלך הדיון בכנסת כי ענף ההיי טק נמצא כיום מחד בשיא של כל הזמנים, ומאידך במחסור עמוק בכוח-אדם.

מרכז לאודר לתעסוקה בנגב, קיים את פורום מנהלי וסמנכ"לי משאבי אנוש בהייטק, במסגרתו השתתפו למעלה מעשרות נציגות ונציגים מחברות מובילות בארץ ובדרום, כמו NESS technologie, DELL, MDClone, Codicate , Valid Network, מורפיסק, רזיליון ועוד.

את הפורום שהוקם על ידיי קרן כהן מנהלת קשרי מעסיקים במרכז לאודר ואילנה גינזבורג מנהלת משא בחברת רזיליון, פתחה תמר גיל מנחם, המשנה למנכ"ל במרכז לאודר; אשר בירכה את המשתתפים וסיפרה להם על העשייה הרבה של מרכז לאודר לתעסוקה לטובת פיתוח הכלכלה בדרום. 

הפורום עסק  באתגר הגדול של החברות, גיוס עובדים להייטק הדרומי וחברות הפורום שיתפו בסוגיות וחסמים בתחום, כאשר על מנת לענות על הסוגיות שהועלו העניק יותם צוקר מגוון כלים ורעיונות, העשויים לסייע לפתירתן, כמו: דוגמאות ליצירת מחויבות של עובדים לגיוס לצד הצגת הרעיון של המיזם שברשותו הוא עומד, Team.me, שמטרתו לסייע לארגונים וחברות לגייס עובדים באמצעות יצירת תוכן אותנטי וייחודי. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬