התעשייה הצבאית עוברת לנגב: תע''ש ואלביט החלו במעבר לנאות חובב

ראש המועצה נאות חובב גדי אלפסי אמר בטקס הנחת אבני הפינה: ''מברך על מעבר תע''ש ואלביט לדרום - המדינה החליטה להפוך חזון למציאות בתחום התעשייה''
send whatsapp messsage send FB messsage
שר הביטחון, בני גנץ, מניח את אבן הפינה (צילום: באדיבות אלביט מערכות)

ראש המועצה נאות חובב גדי אלפסי לאחר כניסתם של אלביט ומפעלי תע"ש לנאות חובב: "מברך על מעבר תעש ואלביט לדרום -המדינה החליטה להפוך חזון למציאות בתחום התעשייה". כניסתם של מעצמות התעשייה הביטחונית במדינת ישראל תע"ש ואלביט, למועצה התעשייתית נאות חובב, מעוררת עניין רב בבכירי התעשייה בישראל שמתרשמים מהמודל התעשייתי הייחודי של המועצה.

טקס הנחת אבן פינה למפעלי התעשייה הצבאית והקריה הטכנולוגית של אלביט, התקיים לפני כשבוע במועצה התעשייתית נאות חובב. הטקס התקיים במעמד שר הבטחון בני גנץ, יו"ר מועצת המנהלים של אלביט מערכות, מיכאל פדרמן, נשיא אלביט מערכות בצלאל (בוצי) מכליס, ראש מועצת ירוחם טל אוחנה, מנהל ההקמה אלוף יאיר נווה וראש המועצה נאות חובב גדי אלפסי. כעת, לאחר המעבר של מעצמות התעשייה הללו לנאות חובב, הדבר מעורר עניין רב בקרב בכירי התעשייה בישראל ובעולם.

עתה, לאחר שנחשף כי המפעלים המובילים הללו בתחום התעשייה עוברים לנאות חובב אומר גדי אלפסי ראש המועצה:
"יש מקום לומר בקול רם וברור כי המנגנון של המועצה נאות חובב הוכיח עצמו, והביא לידי כך את הפיכת  אתר רמת חובב, שהיה ידוע בעבר כ-”פח אשפה אזורי”, לפארק אקו-תעשייתי, מצליח ומשגשג שמהווה עוגן כלכלי לנגב בפרט ולמדינה בכלל. מנגנון זה נלמד ונחקר בכל העולם ועדיין אין לו תחליף! האמרה שאין מחליפים סוסים מנצחים הינה ככפפה ליד באשר למועצה המקומית תעשייתית נאות חובב".

"הקמתם של מפעלי תע"ש ואלביט בנאות חובב מדגיש את החשיבות שמנהיגי המדינה נותנים למועצה המקומית התעשייתית, כרגולטור מפקח ומבקר אחר הפעילות התעשייתית בפארק, אשר מצדיקים את קיומה של המועצה. בשנים האחרונות הפכה נאות חובב למוקד עניין ומשיכה עבור משקיעים ויזמים חדשים, שהבינו את היתרונות הגלומים במערך ניהולי זה, ובחרו להשקיע את כספם בהקמת מפעלי תעשייה כאן. ניהול הנכס הלאומי כפי שהוא כיום, מתבצע בצורה אפקטיבית, במיומנות ומקצועיות ועל כך ישר כח לכל הנוגעים בדבר".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com