אפליקציה באר שבעית - למען המסעדנים: שירות הזמנות בעלות מזערית

פודבא מציעה אלטרטיבה לאפליקציות של הזמנות ממסעדות ובארים - בלי לגבות עמלות גבוהות. מאחורי הפיתוח עומדים המסעדן אילן זגדון, חברת טאביט וחברת שיווק ופרסום מבאר שבע, ביינר כהן
send whatsapp messsage send FB messsage
אילן זגדון (צילום: עצמי, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

פודבא, יוזמה באר שבעית מקומית נותנת מענה בעלות מזערית לבעל המסעדה ומאפשר למסעדה להנגיש שירות הזמנות מהיר באפליקציה אחת יש בה את המסעדות  והברים.  האפלקציה החדשה היא מותג מקומי באר שבעי, שנולד מתוך הבנה כי ערבות הדדית בין עסקי העיר תוביל לפתרון.

למיזם הצטרפה בחיוב חברת הפיתוח טאביט אשר הנגישה את הפלטפורמה, ויחד עם חברת שיווק ופרסום מבאר שבע, ביינר כהן, בהובלת המסעדן אילן זגדון, המותג החדש רוקם בימים אלה עור וגידים והוא כבר זמין להורדה ושימוש בקרב תושבי העיר.

האפליקציה באה לתת מענה אל מול שירותים אחרים, שלטענת המפתחים, גובים עמלות גבוהות. לדברי אילן זגדון,  שהוביל את מחאת המסעדנים בישראל הסביר: "מדובר בעמלות גבוהות מאוד ובחוזה שמשאיר את המסעדן חסר אונים מול ענקית, ומי שמפסיד בסוף זה הלקוח והמסעדן".

תוך כדי מאבק עיקש ויומיומי, נוצרה התחברות ספונטאנית של מסעדני העיר באר שבע  והיא החלה להוביל מהפכה בעולם המשלוחים והזמנות ממסעדות, ברים ובתי קפה בב''ש. הנושא עורר הדים רבים בעיר ובמקביל למאבק היומיומי, נולד לו מותג חדש,  - מותג הזמנות דיגיטליות מקומי, חי, בועט ואטרקטיבי למסעדות ולתושבי העיר.

המותג, פודבא - נותן מענה בעלות מזערית לבעל המסעדה ביחס למתחרים ומאפשר למסעדה להנגיש שירות הזמנות מהיר באפליקציה אחת יש בה את המסעדות והברים.  האפלקציה החדשה היא מותג מקומי שנולד מתוך הבנה כי ערבות הדדית בין עסקי העיר תוביל לפתרון. למיזם הצטרפה בחיוב חברת הפיתוח טאביט אשר הנגישה את הפלטפורמה, ויחד עם חברת שיווק ופרסום מבאר שבע, ביינר כהן, בהובלת המסעדן אילן זגדון. המותג החדש רוקם בימים אלה עור וגידים והוא כבר זמין להורדה ושימוש על ידי תושבי העיר.

לדברי המפתחים, האפליקציה מציעה: עמלות סמליות. התשלום נכנס מיד לחשבון וללא שום ''שוטף+''.  דמי משלוח עוברים למסעדה ולא דרך צד ג׳. הרווחים עוברים למסעדה. הלקוח/המוניטין נשאר של המסעדה ולא נשאר סגור וסודי אצל צד ג׳.  המידע/הדאטה נשאר למסעדה.  לא צריך לענות לטלפונים יותר - המוצר מציע מעבר קל לעולם הדיגיטלי לכל מסעדה אשר תחפץ.

להורדה חפשו foodba ברשת ובחנויות האפליקציות.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com