מחסני השוק מגייסת מחשבים למען תלמידים שאין להם

רשת מחסני השוק, מובילה בשיתוף רשת שעלים, מבצע גיוס תרומות נרחב לרכישת מחשבים עבור תלמידים שידם אינה משגת
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות רשת מחסני השוק

רשת מחסני השוק, מובילה בשיתוף רשת שעלים, מבצע לגיוס תרומות לרכישת מחשבים עבור תלמידים שידם אינה משגת. במסגרת מבצע הגיוס אשר נועד לסייע בצמצום פערים וחתירה לחינוך שוויוני לכולם - יותרמו 10 ₪ בקופות סניפי הרשת, או באמצעות ה-bit. מהלך זה יאפשר למאות תלמידים לקבל מחשבים, לקחת חלק פעיל בשיעורי ZOOM השונים ולעצור את הנצחת הפער הדיגיטלי.

רשת מחסני השוק הנה רשת שיווק מובילה בפריסה ארצית המונה 67 סניפים, המנוהלת על ידי משפחת נעמן וכהן. בשנת 2019 רכשה את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק מהגדולות והמובילות בארץ.

מרשת מחסני השוק, נמסר "מצאנו צורך ממשי לסייע לתלמידים ממשפחות ושידן אינה משגת לרכישת מחשבים ובכך לאפשר להם הזדמנות שווה בין שווים ללמוד, להשכיל ולהצליח. אנו רואים בחינוך ערך עליון על כן החבירה עם רשת שעלים הייתה טבעית ואנו מאמינים שמבצע התרמה זה יישא פירות ויאפשר למאות ילדים במדינת ישראל להשתלב ולהשתתף באופן פעיל בשיעורי ה- ZOOM ובכך להשפיע על עתידם טוב יותר".

הרב רחמים נסימי, יו"ר רשת הגרעינים התורניים שעלים, מסר "אנו מברכים על ההירתמות של רשת מחסני השוק, לסייע לתלמידים רבים ולמשפחותיהם ברחבי הארץ ובכך להעניק להם את ההזדמנות הראויה. זהו מהלך שאינו מובן מאליו ועל כך אנו מוקירים להם תודה".

ניתן לתרום בקופות בסניפי הרשת ברחבי הארץ וגם באמצעות ביט - https://bit.ly/33TKKM5