הלך לעולמו ר' אהרן אלדר, מעמודי התווך של החינוך הדתי בבאר שבע

עצב גדול: אהרן אלדר ז''ל נפטר במהלך השבת והוא בן 86. הוא מקימו של התיכון הדתי הראשון בבאר שבע וניהל את אגף החינוך בעירייה
send whatsapp messsage send FB messsage
אהרון אלדר ז''ל (צילום: רשתות חבתריות / סעיף 27 א')

עצב גדול:  איש החינוך הוותיק ר' אהרן אלדר ז"ל, נפטר בשבת והוא בן 86. משך שנים רבות הוא היה מעמודי התווך של החינוך הדתי בבאר שבע  ושימש כמנהל המחלקה לחינוך בסוכנות היהודית.

אלדר  נולד בעיר נתניה, למד בישיבת כפר הרא"ה, שירת בנח"ל המוצנח, במסגרתו הגיע לשליחות חינוכית בעיר באר שבע,  כקומונר של בני עקיבא ולימים, כמחנך וכמנהל. כל חייו עסק בחינוך, בארץ ובקהילות יהודיות בעולם.

היא הקים את התיכון הממלכתי דתי הראשון בבאר שבע והיה מנהלו במשך שנים רבות. ניהל את אגף החינוך בעיריית באר שבע ולאחר מכן, את המחלקה לחינוך ותרבות תורנית בסוכנות היהודית.

הוא הותיר אחריו את רעייתו, אשת החינוך, נצחיה אלדר, את אחיו, מאיר אלדר  וארבעה בנים: ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמית, יורם אלדר מנכ״ל הלשכה לטכנולוגיות המידע, דודי אלדר, רו״ח עצמאי והרב איתמר אלדר מראשי ישיבת אורות שאול, נכדים ונינים.

בישיבת אורות שאול, שם בנו משמש כרב, ספדו לו: ‘’בצער רב התבשרנו על לכתו של ר' אהרון אלדר.  איש יקר, רב פעלים ותלמיד חכם, אביו של הרב איתמר''.  

הלווייתו תיערך היום, ראשון בשעה 13:45 בבית העלמין בשורש.

 יהי זכרו ברוך!