הבן והאימא החזיקו בבית קוקאין וכלי נשק (תיעוד)

בפשיטה משטרתית על בית נמצאו קוקאין וחשיש בכמות כוללת של כמעט 20 קילו וכלי נשק בלתי חוקיים
send whatsapp messsage send FB messsage

פעילות ממוקדת של שוטרי המחוז הדרומי בפזורת אלהוזייל הובילה לתפיסת אמצעי לחימה הכוללים 2 אקדחים, מחסניות ותחמושת. בנוסף נתפסו סמים מסוג קוקאין במשקל של מעל 9 ק"ג וחשיש במשקל של מעל 8 ק"ג. שני תושבי המקום נעצרו לחקירה כשבחזקתם נתפס סכום כסף של כחצי מיליון ש"ח. שוטרי משטרת ישראל של המחוז הדרומי, לוחמי מג״ב ומתנדבים רבים, ממשיכים לפעול בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים, מצייינים במשטרה.

לצד פעילות הביטחון השוטפת המוגברת, מתן מענה לכל אירוע 100 בתחומי המחוז, קבע מפקד מחוז הדרום ניצב אמיר כהן לבצע פעילויות אכיפה במסגרת המאבק הנחוש שמנהל המחוז הדרומי נגד תופעות הפשיעה, נגע הסמים, והחזקת הנשק הבלתי חוקי, במטרה למנוע הסלמה של סכסוכים פליליים שונים במגזר בזמן בו מתנהלת לחימה בגזרה הדרומית.

וידאו. קרדיט: דוברות המשטרה
 

במסגרת הפעילות פשטו אתמול בערב שוטרי תחנת רהט של מרחב הנגב בשיתוף לוחמי הזרוע הדרומית של החטיבה לבט"פ של מג"ב, לוחמי יחידת יואב, ובסיוע יחידת הכלבנים המחוזית על מתחם בתים בפזורת אלהוזייל, שם תפסו אמצעי לחימה לא חוקיים הכוללים 2 אקדחים ומעל 400 כדורי תחמושת מסוגים שונים, מעל 9 ק"ג קוקאין, מעל 8 ק"ג סם מסוג חשיש וכחצי מיליון ש"ח במזומן.

שווי תפיסת הסמים והנשק הבלתי חוקי מוערך בכ-5 מיליון שקלים.

שני  תושבי המקום, גבר בשנות ה-20 לחייו ואמו בת 50, נעצרו לחקירה בתחנת רהט של מרחב הנגב. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.