התעשייה האווירית בצעד שיחזק את אופקים

התעשייה האווירית מעוניינת לחזק את אופקים ואת יישובי העוטף שנפגעו קשה במתקפת הטרור
send whatsapp messsage send FB messsage
רחפן רותם אלפא (צילום: התעשייה האווירית)

יו"ר התעשייה האווירית, עמיר פרץ, לצד בכירים בהנהלת החברה, הגיעו  לסיור באופקים. המשתתפים ערכו בחמ"ל העירייה פגישת עבודה עם ראש העיר, איציק דנינו, וצוותו הבכיר, במהלכה קיבלו סקירה על מתקפת הטרור הרצחנית באופקים ב-7 באוקטובר, ועל הנעשה ברשות בעקבותיה. בנוסף, שמעו על סיפורי הגבורה האזרחית של תושבי העיר, אשר הצילו בגופם אזרחים רבים.
 


"בעיר ששילמה מחיר כה כבד במתקפת הטרור הנפשעת ייפתח מפעל שיקדיש את כל פעילותו להמשך חיזוק וביצור ביטחונה של המדינה"
 במהלך הביקור, התייחס פרץ לתושבי אופקים, אשר עשרות מתושביה נהרגו במתקפה הרצחנית בשבת, 7.10, והוכיחו גבורה עילאית כשהגנו בגופם על בני משפחותיהם, שכניהם ותושבי העיר. בתום הסיור הורה פרץ לבחון בהקדם הקמת מפעל של התעשייה האווירית באופקים.

עוד ציין פרץ כי התעשייה האווירית, כחברה הביטחונית הגדולה בישראל - שרואה במטרתה העיקרית שמירה על ביטחון מדינת ישראל תוך מתן פתרונות חדשניים ופיתוח טכנולוגיות המתקדמות בעולם - רואה לנכון לייצר גם אופק וביטחון תעסוקתי לתושבי אופקים, עוטף עזה והדרום, אשר מהווים בנוכחותם בישובי הדרום מגן לכלל אזרחי המדינה.

"אני מודה ליו"ר התעשייה האווירית, עמיר פרץ, על חברות אמת רבת שנים ועל החלטה שמחזקת את ביטחונה הכלכלי של העיר ואת ביטחונה הלאומי של ישראל", אמר בתום הביקור ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. "בשם כל תושבי אופקים אני מודה לתעשייה האווירית על ההחלטה החשובה והמשמעותית שקיבלה, לפתוח מפעל חדש בעיר".

"זהו מהלך שיש לו משמעויות רבות בייחוד על רקע הימים האלו שכולנו חווים", הוסיף דנינו. "בעיר ששילמה מחיר כה כבד במתקפת הטרור הנפשעת ייפתח מפעל שיקדיש את כל פעילותו להמשך חיזוק וביצור ביטחונה של המדינה".

"אין ספק שאנו זוכים כיום לעליונות ביטחונית משמעותית על פני אוייבנו", חתם ראש העיר. "זאת הודות לפעילותה של התעשייה האווירית שקנתה לה שם בקנה מידה בינלאומי, בזכות פיתוחים פורצי דרך המצילים חיים, ובד בבד מאפשרים להכות באויבינו בכל העוצמה".