הטבח ברעים: המחבלים ירו על המבלים ממצנחי רחיפה. חשש: למעלה מ-250 נטבחו

ככל שחלוף הזמן, מתגלה גודל הזוועה: 600 נרצחים, כ-2,000 פצועים, כ-100 ילדים, נשים, זקנים, חיילים וקצינים חטופים בעזה. באתר מסיבת הטבע מראות נוראיים של גופות המבלים
send whatsapp messsage send FB messsage
כלי רכב ירויים ומפוייחים בזירת מתקפת הטרור ברעים (וידאו וסטילס - ללא קרדיט, רשתות חברתיות על פי סעיף 27 א')

הזוועה במסיבת הטבע ברעים: ככל שחולפות השעות, הולכים ומתבררים ממדי הזוועה. על פי עדויות, מחבלים הגיעו מהאוויר על מנצחי רחיפה וירו על המבלים. במסיבה, שנערכה באישור ובידיעת גורמים הביטחון, השתתפו כ-3,000 איש, בהם הורים וילדים וגם לא מעט תיירים. המחבלים ירו לכל עבר, בנשק אוטומטי ובמקלעים. מספר בלתי ידוע של מבלים נחטף לעזה. בזירת האירוע מדובר על כ-250 גופות, למעלה מ-600 הרוגים, מאות נעדרים או מנותקי קשר. 

 

מחבל שתועד סמוך לרעים על מצנח רחיפה (צילום ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


 

המבלים במסיבה, הרחפנים נראים באופק (צילום רשת חברתית ללא קרדיט)בבוקר הגיעה לנתיבות קבוצת עובדים זרים, שהתחבאו בשדות ובחלקם היו עדים לטבח. ביזרת הטבח המראות נוראיים ובלתי נתפסים: עשרות כלי רכב של מבלים במסיבה, מנוקבים בכדורים. רק אחרי שצה''ל איבטח את הזירה, אנשי זק''א היו יכולים להפתנות למשימה הקשה של איתור הגופות, על פי הערכות שונות, כ-250, בהם ישראלים, תיירים ועובדים זרים. גורמים פלסטינים פרסמו תיעודים קשים, של ירי וחטיפת מבלים.

בשטח מפוזר הציוד של המחבלים - ציוד מבצעי ברמה גבוהה. בזירה נותרו רכבי המחבלים, טנדרים וג'יפים עימם חדרו לשטח ישראל דרך הגדר ועימם הצליחו להגיע לאופקים ונתיבות. נכון לרגע זה, עדיין מערכות סריקות לשלול המצאות חוליות.