רשימת ח''ן, הזוכה לתמיכת מר''ן רבי מאיר מאזוז, חוברת לעוצמה יהודית והציונות הדתית בבאר שבע

יו
send whatsapp messsage send FB messsage
הרבנים טויטו בפגישה עם הרב מאזוז. צילום: סלולרי, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

איחוד שורות לטובת באר שבע: מעט לפני מועד הגשת הרשימות, נחתם הסכם ריצה משותפת בין רשימת ‘’חן'' בבאר שבע,  הזוכה לתמיכתו של מר''ן הרב מאיר מאזוז, למפלגת עוצמה יהודית והציונות הדתית, יו"ר תנועת "חן" הרב אפרים טויטו ישובץ במקום ה-3 ברשימה המאוחדת.
 


אנחנו שמחים שהצלחנו להתאחד יחד מספר רשימות תורניות, במטרה להגדיל את כוחה של הנציגות התורנית בעיר. אנחנו יוצאים לבחירות הללו, מלווים בתמיכתו של מרן הרב מאיר מאזוז שליט"א, בברכת "ועשית ככל אשר יורוך" ובשם ה' נעשה ונצליח
 תנועת "חן" למועצת העיר באר שבע היא תנועה תורנית-חברתית,  תחת הנהגתו הרוחנית של הרה"ג רבי חיים טויטו שליט"א. היא  זוכה לתמיכתו של מר''ן ראש ישיבת ‘’כסא רחמים'' הרה"ג מאיר מאזוז שליט"א.

הרב אפרים טויטו, יו"ר המפלגה, מכהן זה למעלה מעשור כמנכ"ל מוסדות “ויצא חטר”. הוא מוביל בבאר שבע מה שנחשב כיום ‘’מעצמה של תורה וחסד'': כולל לאברכים מצויינים וארגון הקירוב לבני הנוער, יוזם פעילויות חברתיות ואירועים קהילתיים, ואף מנהל את ארגון הצדקה "מאין יבוא עזרי" אשר נותן מענה למאות משפחות נזקקות מידי שנה. 

בקדנציה האחרונה, טויטו כיהן בתפקיד ניהולי במחלקת הרווחה בעיריית באר שבע וטיפל באלפי פניות של משפחות במצוקה.

ברשימה המאוחדת אמרו כי ההסכם נחתם "מתוך מטרה לאחד בין הנציגויות התורניות בעיר, ולבנות כח עוצמתי למען עולם התורה והחסד בעיר".

יו"ר תנועת "חן" הרב אפרים טויטו אמר עם חתימת ההסכם: "אנחנו שמחים שהצלחנו להתאחד יחד מספר רשימות תורניות, במטרה להגדיל את כוחה של הנציגות התורנית בעיר. אנחנו יוצאים לבחירות הללו, מלווים בתמיכתו של מרן הרב מאיר מאזוז שליט"א, בברכת "ועשית ככל אשר יורוך" ובשם ה' נעשה ונצליח".