הגיע לחווה, טען: ''זה שטח שלי'', הצית ואיים ברצח

סאלח בן שחאדה אבו כף, בן 24, הגיע לחווה חקלאית סמוך לקיבוץ להב, איים לרצוח את הבעלים והצית שטחי מרעה. היום הוגש נגדו כתב אישום
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: סטייבל דיפיושן

פרקליטות דרום פלילי כתב אישום נגד סאלח בן שחאדה אבו כף, בן 24, על איומים והצתת שטחי מרעה. החווה, הממוקמת סמוך ללהב, משמשת לגידול צאן והשדות הם שטחי המרעה של הצאן.  החווה שוכנת בלב גידולים חקלאים וסמוכה ליערות וחורשים.

הנאשם הגיע לחווה, פגש ברכז השטח בארגון "השומר החדש", ששימש בעצמו כשומר בחווה ובאדם נוסף, המתגורר בחווה ומשמש כשומר בה.

הנאשם הגיע לחווה ואיים על המתלונן שנכח במקום, באומרו שהוא ממשפחת אבו כף, שזה השטח שלהם והשטח לא יישאר של החווה לעוד הרבה זמן.

בליל ה-17 במאי, בשעה 1:00 בלילה, הגיע הנאשם לשטח החווה ברכב סובארו אימפרזה לבנה, ממזרח למרכז החווה, שפך נוזל על גידולים שנועדו למרעה צאן, בעוד הרוח מנשבת לכיוון מערב, ועזב את המקום.

רכז השטח והשומר בחווה פעלו במהירות וכיבו את האש. הנאשם הגיע מספר פעמים נוסף לחווה והמשיך לאיים, כשהוא אומר בין היתר ''איטבח אל יהוד'' ומאיים לרצוח את הנוכחים. 

כתב האישום, שהוגש היום, ראשון, מייחס לו עבירות רבות, בהן איומים. ​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW