אלימות נוראית: בן 15 דקר את חברו כי לא הוזמן לביתו

אלימות שוברת שיאים בין בני נוער בנגב: בן 15 לא הוזמן לבית חברו - וה נגמר באירוע אלים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: COTTONBRO / PEXELS

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי באר שבע, בשבתו כבית משפט לנוער, כתב אישום נגד קטין (15) תושב הדרום שדקר קטין אחר, לאחר שנעלב שלא הוזמן לביתו.


בעוד המתלונן והחברים מדברים, הגיח הנאשם, שאוחז בסכין, מאחורי המתלונן וצועק "יא ש***טה" תוך שהוא דוקר אותו באמצעות הסכין שתי דקירות בגבו. החברים ניסו להרחיק את הנאשם מן המתלונן ללא הצלחה. המתלונן אשר הופתע מן הנאשם סובב את גופו ואז הנאשם דקר אותו באמצעות הסכין דקירה נוספת בידו השמאליתמכתב האישום שהגישה עו"ד לימור אחרק – שנצר עולה כי בין הנאשם למתלונן הייתה הכרות מוקדמת ולשניים יש גם חברים משותפים. בערב האירוע שהו הנאשם ומספר חברים משותפים בפארק בעיר מגוריהם והתכוונו להגיע לביתו של המתלונן, אך הנאשם התחמק מהם באמתלות שונות וחזר בו מהזמנתם לביתו.

התעצבן שלא הזמינו אותו - וחזר ובידו סכין

באותו הערב התארחו אצל המתלונן מספר חברים וביניהם קטינה, לה היה קשר עם הנאשם. לאחר שהנאשם הבין כי המתלונן לא מעונין לארח אותו בביתו התעצבן וכעס עליו. בשלב מסוים, התקשר הנאשם למתלונן והם ניהלו ביניהם שיח, במסגרתו אמר הנאשם למתלונן שיצא מחוץ לביתו. המתלונן אכן עשה כך אך הנאשם לא הגיע. במקביל לאחר שניסיונות החברים, להרגיע את הנאשם מכעסו לא צלחו, עזב אותם הנאשם וחזר אליהם כשהוא אוחז בידו סכין. לאחר זמן מה, שהחברים ניסו להרגיע את הנאשם, הוא שוב עזב את המקום בטענה כי הוא הולך להירגע לבדו.

בסמוך לכך, התקשר הנאשם שוב למתלונן באומרו ש"הוא בא לז**ן אותו ושיצא החוצה מביתו" בשלב זה, לבקשת המתלונן יצא עמו חבר שהיה איתו בבית. בזמן שהם המתינו לנאשם, הגיעו למקום שניים מחבריהם וביקשו מהמתלונן לחזור לביתו מתוך חשש כי יקרה משהו לא טוב. בעוד המתלונן והחברים מדברים, הגיח הנאשם, שאוחז בסכין, מאחורי המתלונן וצועק "יא ש***טה" תוך שהוא דוקר אותו באמצעות הסכין שתי דקירות בגבו. החברים ניסו להרחיק את הנאשם מן המתלונן ללא הצלחה. המתלונן אשר הופתע מן הנאשם סובב את גופו ואז הנאשם דקר אותו באמצעות הסכין דקירה נוספת בידו השמאלית.

מיד לאחר מכן, ברח הנאשם מן המקום, כאשר המתלונן נותר עם החברים שסייעו לו להגיע לביתו ואף הזמינו את כוחות ההצלה. המתלונן פונה לבית חולים שם נמצא כי הוא סובל מפצע דקירה בחזה ימין וביד שמאל, שבר בצלע  ונקב בריאה בצד ימין. לנאשם יוחסו עבירות של חבלה בכוונה מחמירה והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C