כאב גדול: חברים בבן גוריון נפרדים מהסטודנט שנהרג בנפאל

שמואל בוייקנר ז''ל, בן 30 מאור עקיבא, סטודנט באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, נהרג כאשר פיל תקף אותו, בפרק הלאומי צ'יטוואן בנפאל. ''סטודנט מבריק, אדם נפלא וחבר אדיב ואכפתי'', סופדים לו חבריו
send whatsapp messsage send FB messsage
שמואל בויינקר ז''ל (צילום: אלבום משפחתי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

כאב גדול: שמואל בוייקנר, בן 30 מאור עקיבא, נהרג בפארק הלאומי צ'יטוואן בנפאל, כאשר פיל תקף אותו. האירוע התרחש  בשעות הצהריים, ביום שישי האחרון. הוא נכנס לתוך הפארק, ניסה לצלם כמה צילומים ופיל רמס אותו למוות. שמואל ז''ל היה סטונדט באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, ועם פרסום שמו, חבריו הרבים באוניברסיטה הוכו בתדהמה. 

רק לאחרונה סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ויצא לטיול בנפאל, במהלכו גם התנדב. הוא הרבה להתנדב ולסייע והחליט לנסוע לנפאל לחופשה, לחגוג שם את יום הולדתו ה-30, ולחזור לארץ על מנת להתחיל בהתמחות. 

הוא אותר בפארק ללא רוח חיים, כשהמסמכים המזהים עליו, וכן רישיון נהיגה ישראלי.

''הקהילה הסטודנטיאלית כואבת את לכתו של שמואל בוייקנר. בן 30, נהרג הסופ״ש בנפאל לאחר שטס להתנדב במדינה'', כתבה הבוקר אגודת הסטודנטים בבן גוריון. ''שמואל למד רפואה בתוכנית הבין לאומית ללימודי רפואה באוניברסיטה שלנו וחברים וחברות סיפרו כי היה סטודנט מבריק, אדם נפלא וחבר אדיב ואכפתי. שמואל יחסר המון לכל שסבבו אותו, כולנו בהלם ממותו הטראגי ושולחים את תנחומינו מעומק הלב לבני משפחתו, יקיריו, ולכל הסטודנטים והסטודנטיות שלמדו יחד איתו''.

יהיה זכרו ברוך!


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK