ירידה בפשיעה בבאר שבע? עכשיו אפילו החניות בפרטיות לא בטוחות

רכב נגנב מחניה תת קרקעית בשכונת רמות, הגנבים נקלטו במצלמת האבטחה, אך המשטרה סגרה את התיק. ככה מורידים את הפשיעה בבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
גניבת הרכב (צילום מסך)

מקומם: רכבו של קובי, תושב שכונת רמות, נגנב מהנחיה התת קרקעית של הבניין בו הוא גר, בשכונת רמות. ''ביום שלישי,  השעה 18:50 רכב טויוטה נהוג על ידי בני מיעוטים נכנס אלינו לחניון התת קרקעי, חונה ליד הרכב שלי ותוך שלוש דקות החבורה יוצאת לדרך עם הרכב שלי'', סיפר קובי. 

וידאו: תיעוד הגניבה, ממצלמת אבטחה
​​​​​​​


''אני כמובן מגיש כמובן במשטרה, שנסגרת תוך כמה שעות ...'', סיפר קובי.  ''זהו מצב ההזוי, זבלים כאלו נכנסים למתחם מגורים וגונבים רכב בשעה כזאת שהילדים שלנו מסתובבים במקום. הביטחון בעיר הזאת שווה לתחת ולמשטרה אפילו לא אכפת . תעודת עניות למשטרה ולעירייה שכבת תמצא עוד היטל חדש לגבות מהתושבים . פשוט ביזיון''.

סגירת התלונה במשטרה (צילום מסך)

בשבועות האחרונים ישנה תחושה כביכול ירדה הפעילות העבריינית בבאר שבע. ישנם מקרי פריצות, גניבות ממירים קטליטיים, עבריינות נוער משוטט, אך אלה לא מדווחים. 

על פי נתוני המשטרה, חלה עליה מדאיגה  במהלך 2022 נגנבו 1011 כלי רכב בבאר שבע, לעומת 735 במהלך 2021. במהלך 2022 אירעו 368 פריצות לבתים, לעומת 273 ב-2021. 

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK