עובדים זרים מהדרום וקבלנים נפגשו עם נציגי רשות ההגירה

בהיעדר כוח אדם ישראלי מיומן, רבים מעובדי ענף הבניין הינם אזרחים זרים. רשות ההגירה והאוכלוסין נפגשה בבאר שבע עם עובדים וקבלנים, כדי לפתור בעיות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: ארגון הקבלנים בנגב

בהיעדר כוח אדם ישראלי מיומן במקצועות הבניין, רבים מהעובדים הם אזרחים זרים. לאחרונה הגיעו נציגי רשות האוכלוסין וההגירה לפגישות אישיות עם הקבלנים החברים בארגון בכדי לסייע ולפתור בעיות בנושאים שונים. 

לא פחות מ-37 קבלנים נפגשו עם הנציגים על מנת לפתור בעיות של החברות. ענת טויטו - מנהלת אגף שירות למעסיק, סימה נעים - מנהלת לשכת קבלנים מעסיקים ועוד 5 מעובדיהן שוחחו עם הקבלנים ופתרו את הבעיות באופן מידי.

אלי אביסרור,  יו''ר ארגון הקבלנים בנגב ומ"מ נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ: ''זהו מפגש חשוב, הכרחי ומשמעותי עבור כל הקבלנים חברי הארגון. נמשיך ונקיים פגישות דומות במהלך השנה הקרובה. תודות רבות לענבל משש - ראש מנהל עובדים זרים על היוזמה המבורכת''.

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK