הנערות נפגשו עם ה''חוטפים'' ועשו סולחה

האירוע המפחיד בו שתי נערות שנסעו ברכב נתקלו ברעולי פנים הסתיים במפגש עם ''החוטפים''. זה מה היה שם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

הלילה (בין שני לשלישי) נפגשו הצעירה ואחותה עם צוות הלוחמים של ימ"ס מג"ב דרום ומפקד תחנת נתיבות סנ"צ ניבי אוחנה. הצעירות פגשו פנים אל פנים את מסתערבי מג"ב עם רכבם, המבצעים מדי יום פעילות מורכבת המשתנה ומתאימה עצמה לשטח בגזרת מרחב נגב ואותם חשבו בטעות כגורמים פלילים.

רפ"ק ע' מפקד הכוח: ''אני שמח שיצא לנו להפגש, אתן צעירות מקסימות. אנחנו כאן בשבילכן ותושבי האזור. תהיו בטוחות שאנחנו הלוחמים נמשיך לעשות הכל גם במסווה ובהתחפשות כדי להרחיק מכל מקום אליו נגיע את הגורמים העבריינים''. 

סנ"צ ניבי אוחנה מפקד תחנת אופקים: ''מרגע קבלת הדיווח התחנה היה פתחנו בחקירה מהירה ומשהתברר לנו כי מדובר בכוחותנו המיוחדים שפעלו באזור דווח באופן מיידי למשפחה על זהות המעורבים וזאת כדי להחזיר בלבם את תחושת הבטחון לה הם ראויים''.
​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK