בקרוב תדעו אם יש לכם פדופיל בשכונה

ח''כ אלמוג כהן יוזם הקמת מאגר פדופילים פתוח לעיון הציבור, בדומה לנהוג בארצות הברית: ''את הצעת החוק הזו הנחתי בעקבות אונס הילדה בת ה-10 בנגב אותה ליוותי מקרוב יחד עם בני משפחתה''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Faruk Tokluoğlu / PEXELS

ח"כ אלמוג כהן הניח על שולחנה של הכנסת הצעת חוק להקמת מאגר מידע ארצי אשר יכיל את פרטיהם האישיים כולל תמונות העבריינים של כלל הפדופילים המוכרים לרשויות אכיפת החוק, המאגר יהיה פתוח לעיון הציבור, כפי שנהוג הדבר בארה"ב ובמדינות נוספות.

ח"כ כהן אומר: ''את הצעת החוק הזו הנחתי בעקבות אונס הילדה בת ה-10 בנגב אותה ליוותי מקרוב יחד עם בני משפחתה, בטוחני שאם אנחנו כחברה נפיק לקחים ממקרים כאלו נמנע סבל מיותר לילדים רבים''.

''מאגר המידע החשוב יאפשר להורים להשגיח באופן יותר יסודי ומבוקר על סביבת מגוריהם ועל סביבת ילדיהם, גם אם רק עולה חשד קטן יוכלו ההורים לאשש את חששותיהם ובכך למנוע ביצוע עבירות מין נוספות מאותם מועדי פורענות''. 

''הצעת החוק הזו היא חלק מהמדינויות אותה מובילה מפלגת 'עוצמה יהודית" בראשות השר לבל"מ איתמר בן גביר שהבטיחה לעסוק בנושאי המשילות, והביטחון האישי של אזרחי ישראל''.

מאגר הפדופילים היחיד הפתוח לעיון הציבור, כרגע, הוא של עמותת מצו''ף, יוזמה פרטית, בו קיימת חלוקה לפי עיר והפניה לחומרים רלוונטיים אודות מי שהושרעו. בארצות הברית פועל מאגר שמאפשר לערוך חיפוש לפי עיר מגורים וכתובת.

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK