''עמדנו בכל האתגרים בצורה מוצלחת''

שחר טביב - מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב, מסכם שנה מעניינת במסחר ובקניונים, בה כל העושים במלאכה נדרשו לחשיבה מעמיקה ומקורית
send whatsapp messsage send FB messsage

שחר טביב - מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב, מסכם שנה בה ענף הקניונים ומהסחר נדרש להיות יצירתי. גם לנוכח האתגרים, הייתה עשייה רבה וברוכה. 

איך אתה מסכם את השנה האחרונה מבחינת הפעילות שלכם בקניון עזריאלי הנגב?
"מגיפת הקורונה הביאה ללא מעט אתגרים עימם היינו צריכים להתמודד במהלך השנה האחרונה. בין אם מתוך חשיבה על בריאות  הציבור, דרך הפקת ויצירת תכנים חדשים עבור לקוחות הקניון ועד לפעילות תחת הנחיות הקורונה. על כל אלה התווספו כמובן אתגרים כלכליים ומציאות איתה התמודדנו באופן רציף ואני חושב שעמדנו בכל האתגרים בצורה מוצלחת תוך חשיבה מעמיקה ומציאת פתרונות רלוונטיים לאותה התקופה''. 

''קושי נוסף עימו התמודדנו היה ברמת יצירת והפקת תכנים מותאמים לקהל לקוחות הקניון הכפופים להנחיות וגם בגיזרה הזאת לא איכזבנו כשיצרנו רצף של אירועים ופעילויות לאורך כל השנה. התכנים היו רב-גוניים לטובת הקהל שלנו וכללו את אירועי קיץ עם כוכבים שכללו את מיטב כוכבי הבידור לילדים (מני ממטרה, יובל המבולבל, נתי הגעתי הופעתי), פסטיבלי בייבי עבור הורים טריים, אמהות ואבות ומשפחות שחגגו את הרחבת המשפחה עם סדנאות מעשירות, צילומי ניו בורן ועוד, אירועים המותאמים לפי חגים ומועדים כגון פורים, פסח, חנוכה ועוד ועד השקות ופתיחות חגיגיות של חנויות, סניפים ועסקים חדשים שקיבלנו בברכה במתחם הקניון''.  

לאילו יעדים אתם מכוונים בשנה האזרחית החדשה בקניון עזריאלי הנגב?
"מבחינת יעדים לשנה הקרובה, הם כמובן המשך תנופת העשייה בקניון על כל רבדיה, חבירה לרשתות מהמובילות בארץ, המשך פתיחת עסקים וסניפים לטובת ולרווחת קהל לקוחות הקניון וכמובן בגיזרת האירועים המשך עשייה פורייה לאורך כל השנה. אנו כמובן משתדלים לעמוד בכל היעדים שאנו מציבים לעצמנו ולפנות לכל קהלי היעד שלנו, נשים, גברים ילדים וטף, אירועי קונספט והשקות בשלל נושאים כגון: כושר, בריאות, טיפוח ויופי, פנאי, סטיילינג, כוכבי ילדים ונוער ופסטיבלים עבור משפחות. אין אצלנו רגע דל ואני מאמין באמונה שלמה שכך גם נמשיך לפעול לאורך כל השנה האזרחית החדשה שבאה עלינו לטובה''.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK