מנציחים את הגר לרר ז''ל: כך אתם יכולים לסייע

הגר לרר ז''ל מבאר שבע נפטרה באופן פתאומי בעת טיול לפטרה, לפני ארבע שנים. משפחתה מבקשת להנציח את זכרה בהקמת חדר מוזיקה בתיכון בו למדה
send whatsapp messsage send FB messsage
הגר לרר ז''ל (צילום: משפחתי, מתוך עמוד הגיב-בק)

הוריה של הגר לרר מבאר שבע, שנפטרה באופן פתאומי לפני ארבע שנים במהלך טיול לפטרה, מבקשים להנציח את זיכרה באמצעות הקמת חדר זיכרון בתיכון בו למדה. בימים אלו המשפחה מגייסת תרומות באמצעות פלטפורמת גיב-בק במטרה לפתוח את חדר המוזיקה שיסייע למשפחות נוספות להתמודד עם אובדן ולהצמיח נערים ונערות בבית הספר.

אבי ואיריס לרר מספרים: ''לפני כ -4 שנים חרב עלינו עולמנו. בתנו הבכורה הגר שיצאה לטייל בפטרה נפטרה במהלך הטיול. הגר נפטרה בגיל 30. הגר אהבה לטייל בארץ ובעולם. אחרי הצבא טיילה כ-7 חודשים בדרום אמריקה. היא אהבה לשמוע מוסיקה, ואף כתבה שירים, יומנים , ויומן במהלך טיולה בדרום אמריקה. הוצאנו שני ספרים לזכרה: ספר ראשון "רועה כוכבים" של שיריה ומשפטים על החיים. ספר שני, "יומן מסע", בו הועלו  קטעי היומן מטיולה לדרום אמריקה, ותמונות במהלך טיולהww.

''אנחנו, בני המשפחה, החלטנו להנציח את זכרה של הגר בדרך נוספת: הקמת חדר מוסיקה בתיכון בו היא למדה. חדר המוסיקה יהיה מקום מפגש אינטימי לבני הנוער שלומדים בתיכון ואוהבים מוסיקה. בחדר המוסיקה יוכלו המוסיקאים הצעירים לכתוב שירים ולהלחינם ולהקליטם, ולתת ביטוי ודרור ליצירתיות שלהם''.

''בכך שחדר המוסיקה יהיה פעיל, נעביר את אהבתה של הגר למוסיקה ולמילים שהיו כל כך משמעותיים בחייה.חדר המוסיקה יהיו בגווני המדבר, נוף שהגר מאוד אהבה, על קירותיו יהיו שני משפטים אחד מתוך שירו של אמיר דדון ''הרוח הטובה": ''תרשה לעצמך לגדול כנף ועוד כנף לחיות בלי לפחד למות מאהבה...".

''אמיר דדון היה זמר שהגר מאוד אהבה ,שיריו ריגשו אותה מאוד. משפט נוסף שיהיה כתוב על הקיר הוא פרי עטה: "הייתה מחווה לפרל ג'אם – להקה שאשכרה נתנה בראש... לא היה לי אכפת שהגעתי לשם לבד כי המוסיקה חיברה את כולנו..." יהיו בחדר כלי נגינה וטלוויזיה, ופינות ישיבה. אנו, בני המשפחה מקווים שבעזרתכם נוכל להקים את חדר המוסיקה. אנו מאמינים שמוסיקה היא אוניברסאלית ונוגעת בנימי הנימים של כל אחד ואחת , מוסיקה מחברת מרגשת משמחת, יוצרת זיכרונות בחיינו, ולמרות הגעגוע הגדול להגר המוסיקה תנציח את ביתנו האהובה בדרך שהיא כל כך אהבה.... תודה לכל אוהבי המוסיקה באשר הם''.

קישור לעמוד הגיב בקעל פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK