היום של תנועות הנוער

כך מעודדים את תלמידי חטיבות הביניים להצטרף לתנועות הנוער ולמסגרות המעודדות פנאי ערכי
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות בית הספר

בית הספר הרב תחומי עמל רמות באר שבע קיים את 'יום תנועות נוער' כדי לעודד את תלמידי חטיבת הביניים להצטרף לתנועות הנוער. יום זה מצטרף  למהלך עירוני שמובילה עיריית באר שבע.

מי שהעבירו את היום הם תלמידי בית הספר שהם מדריכים בוגרים בתנועות הנוער, מכיתות י"א-י"ב בבית הספר. במסגרת היום העבירו פעילויות שונות והסברה על תנועות נוער בכלל, והדגישו את החשיבות מתוך אמונה שהשתייכות לתנועות נוער תורמת הן לחברה והן לתלמיד שסופג שלל ערכים חשובים.

בנוסף, התקיימו חידונים, משחקים והפסקה פעילה במסגרתה כל אחת מ-6 תנועות נוער בשכונה פתחה עמדת הרשמה. לקראת יום זה, התקיים קמפיין  בו מורים שהיו בתנועות נוער הצטלמו עם חולצות של התנועות הנוער שלהם וסיפרו כיצד זה תרם להם.

אוהד אנקר,תלמיד כיתה ט' וחבר בצופים: "לפי דעתי יום תנועות הנוער הוא רעיון מעולה שגרם להעלאת מודעות בקרב הנוער לגבי תנועות הנוער ויתרונותיהם."

אהרון מלכה, רכז חינוך חברתי בבית הספר הרב תחומי עמל רמות באר שבע: "מדובר ביוזמה חשובה שמטרתה להעביר את הערכים הטמונים בהשתייכות לתנועות נוער. אנחנו גם מרוויחים ביום הזה, תלמידי תנועות הנוער מרגישים שאנחנו רואים אותם ואת התרומה שלהם, והם זוכים לשתף את השאר בתחושות שלהם. היה יום מהנה, עם המון מוטיבציה במהלכו נרשמו עשרות תלמידים."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK

כתבות נוספות למקרה שפספסת...