אכיפה נגד נרגילות ומנגלים בפארק הנחל

שיירת כלי רכב הגיעה לפארק הנחל, חבריה הבעירו אש ועישנו נרגילות, סיירת הביטחון טיפלה באירוע
send whatsapp messsage send FB messsage
אכיפה נגד נרגילות ומנגלים בפארק הנחל מעכבים את אחד ממפירי הסדר בפארק הנחל (צילום: עיריית באר שבע)

גם בסוף השבוע פעלו שוטרי תחנת באר שבע, סיירת הביטחון, השיטור העירוני, מג"ב והמוקד העירוני להגברת הביטחון וטיפול מהיר בכל אירוע חריג. 

בפארק נחל באר שבע בוצעה אכיפה מוגברת כנגד עישון נרגילות, הבערת אש במקומות אסורים, נהיגה לא זהירה, כאשר בסיורים יזומים הוחרמו נרגילות, ניתנו דוחות ובמקרה אחד עוכבו לחקירה בתחנת באר שבע.

כמו כן פעלו הכוחות המשולבים בפארק מול שיירות כלי רכב שהגיעו לפארק, בדגש על אכיפה של מוזיקה חזקה וצפירות. כלי הרכב עזבו את שטח הפארק לאחר שהוזהרו.

אירוע חריג בולט התרחש כאשר 4 חשודים בשוד נעצרו לאחר מרדף על ידי כוחות בילוש ומג"ב, דקות ספורות אחרי שביצעו שוד בקיוסק ברחוב בני אור. כל הכוחות בשטח הונחו להגיב במהירות, לחתור למגע ולשמור על סדר ציבורי ושלום הציבור.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK


כתבות נוספות למקרה שפספסת...