צפו: עשרות בדואים התפרצו להיכל המשפט, שומרים נפצעו

אירוע חריג ואלים בהיכל המשפט בבאר שבע: עשרות בדואים התפרצו לתוך ההיכל, תקפו ופצעו שומרים, באולמות הדיון התקבלה התרעה על אירוע חריג
send whatsapp messsage send FB messsage
צפו: עשרות בדואים התפרצו להיכל המשפט, שומרים נפצעו תיעוד העימות בהיכל המשפט (צילום סלולרי)

תקרית חמורה וחריגה בבית המשפט בבאר שבע: עשרות בדואים התפרצו לתוך היכל המשפט, תקפו שומרים, פצעו אותם וניבו להגיע לתוך אולמות הדיון. זאת, אחרי שעל פי עדי ראיה, באחד האולמות נערך דיון הנוגע לבן אחת החמולות בנגב.

וידאו: תיעוד ההתפרצות האלימה להיכל המשפט (צילום סלולרי)
​​​​​​​

''חמור מאוד מה שקרה כאן'', מספר לברנז'ה חדשות עד ראיה, שנמלט לנפשו לאחת הפינות של המקום. ''עשרות בדואים התפרצו, דרסו את השומרים, פצעו אותם, היה חשש ממשי לכל מי שנמצא כאן. אני אומר לך, זה לא פחות מפיגוע''. לפי עדי ראיה, חלק מהמאבטחים נזקקו לטיפול רפואי. עדי ראיה אחרים סיפרו כי באולמות הדיון התקבלה התרעה על אירוע חריג, כאשר על פי הנוהל השופטים מועברים למקום מבטחים.

מדובר באחד האירועים החמורים בהיכל המשפט הבאר שבעי, עוד הוכחה לאובדן הביטחון בבאר שבע.

מהמשטרה נמסר: ''במשטרת ישראל התקבל דיווח כי בבית המשפט בבאר שבע פרצה קטטה בין משפחות מהפזורה הבדואית בנגב. שוטרים הגיעו למקום וביצעו מעצרם של מספר חשודים''.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm