נדחה ערעורו של מורשע באונס אלים, ירצה 13.5 שנות מאסר

אלכסנדר לוז'קין הורשע בבית המשפט המחוזי בבאר שבע באינוס, מעשה סדום בכפייה, וכן הדחה בחקירהטנגזרו עליו 13.5 שנות מאסר. הוא ערער לבית המשפט העליון
send whatsapp messsage send FB messsage
מורשע באונס, יישאר בכלא (צילום המחשה: Image by falco from Pixabay)

בבית המשפט העליון בשבתו כבית משפט לערעורים פליליים, החליט לדחות את הערעור של  אלכסנדר לוז'קין, אשר בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע באינוס, מעשה סדום בכפייה, וכן הדחה בחקירה. בעקבות הרשעתו כאמור נגזרו על המערער 13 וחצי שנות מאסר בפועל, 18 חודשי מאסר על-תנאי וכן תשלום פיצוי לנפגעת העבירה בסך של 150,000 ש"ח.

מפסק הדין בערעור עולה, כי לפי עובדות כתב האישום המתוקן, ב-13 האפריל, 2018, לאחר השעה 02:00 לפנות בוקר, המתלוננת, שהייתה באותה עת בת 20, פגשה את המערער בבר בדרום הארץ.

אחרי למפגש בין השניים, בילתה המתלוננת בבית חברתה ביחד עם בן זוגה, שם שתתה משקאות אלכוהוליים רבים שהביאו לערפול חושיה. בשלב מסוים התגלע ריב בין המתלוננת לבן זוגה שהוביל את המתלוננת לעזוב את בית חברתה. לאחר שיצאה מן הבית, הגיעה המתלוננת לבר סמוך למקום – אשר את בעליו הכירה היכרות מוקדמת – שם היא שתתה משקה אלכוהולי נוסף.

המערער, ששהה גם הוא באותה העת במקום, התיישב ליד המתלוננת וניהל עמה שיחה. סמוך לאחר מכן, חשה המתלוננת סחרחורת וחוסר יציבות, ולכן החליטה לעזוב את הבר. המערער יצא יחד אתה, וכאשר היו השניים ברחוב, המתלוננת – שהייתה בהכרה מעורפלת באותה עת – החלה להתווכח עם המערער מתוך מחשבה שמדובר באדם אחר.

ככל הנראה, בלבלה המתלוננת בין המערער לבין אב בן זוגה (ולכן צעקה עליו כי הוא אינו משלם מזונות). בהמשך, מבלי שהמתלוננת זוכרת בדיוק כיצד אירע הדבר, הגיעו השניים אל דירת המערער, שם הציע לה המערער כוס מים והיא שתתה. מיד לאחר מכן כיבה המערער את האור, נתן למתלוננת מכה בפנים, הדף אותה אל עבר הספה, הפשיט אותה מבגדיה ונשכב מעליה – זאת, תוך שהיא נאבקת בו ומבקשת ממנו שיפסיק וייתן לה ללכת. בתגובה, המערער צעק לה בשפה הרוסית "תסתמי את הפה זונה", וקיים איתה יחסי מין בכוח.

בתוך כך, המתלוננת צעקה, בכתה והתחננה בפני המערער שיחדל ממעשיו, אך הלה לא פסק. בשלב מסוים, המתלוננת אף אמרה למערער שהיא בהריון בתקווה שהדבר יניא אותו מלהמשיך, אולם המערער, בתגובה, היכה אותה בפניה והמשיך במעשיו. במהלך האירוע, המערער ניסה לנשק את המתלוננת, אך היא סובבה את פניה.

בהמשך, השכיב המערער את המתלוננת על בטנה וביצע בה מעשה סדום תוך שהיא סובלת מכאבים עזים. בניסיון נוסף להפסיק את מעשיו, ביקשה המתלוננת מהמערער ללכת לשירותים, אך הוא משך אותה בשיערה, הושיבה על האסלה בחדר השירותים, ובעצ בה מעשה מיני בכוח.

משחדל ממעשיו, לקח המערער את המתלוננת אל מחוץ לביתו כאשר הוא מכסה את עיניה בידיו. בהגיעם לרחוב, שחרר את ידיו ואיים על המתלוננת כי אם תתלונן עליו למשטרה הוא יהרוג אותה ואת כל בני משפחתה.

על הנאשם נגזרו 13 שנות מאסר. הוא טען כי מן הדין לזכותו מהעבירות בהן הורשע.בעת המשפט בחליט לדחות את הערעור של הנאשם והחליט להותיר את העונש על כנו. 
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm