חייל צה"ל פעיל שמאל תקף חיילים בדרום הר חברון

הרמטכ"ל אביב כוכבי: ''מדובר באירוע חמור ביותר זו התנהגות עבריינית מבישה ומחפירה הדורשת מיצוי דין מהיר ומחמיר"
send whatsapp messsage send FB messsage
חייל צה ראש מועצת הר חברון, יוחאי דמרי (צילום: מועצת הר חברון)

הבוקר, שישי, התפתח עימות בין פלסטינים שנעזרו  בפעילי שמאל לבין חיילי  צה"ל סמוך ליישוב אביגייל בדרום הר חברון . ארועים שחוזרים על עצמם מדי פעם.

במהלך הארוע נעצר חייל צה"ל בחופשה, פעיל שמאל, לאחר שהשליך אבנים לעבר כוח צה"ל שנרגם באבנים. שר הביטחון בני גנץ גינה את המעשה ואמר:"אני מגנה באופן נחרץ את יידוי האבנים לעבר כוח צה"ל על ידי אזרחים ישראלים שבאו למקום יחד עם תושבים פלסטינים. מדובר באירוע חמור ,שיטופל באופן המעמיק ביותר לא נאפשר לאף אחד לפגוע בחיילי צה"ל שמבצעים את משימתם למען ביטחון ישראל."

וידאו: ראש מועצת דרום הר חברון, יוחאי דמרי (צילום: דוברות דרום הר חברון)


הרמטכ"ל אביב כוכבי: ''מדובר באירוע חמור ביותר זו התנהגות עבריינית מבישה ומחפירה הדורשת מיצוי דין מהיר ומחמיר".  ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, בתגובה לאירוע במצפה אביגיל: "מדי שישי מגיעים פעילי שמאל קיצוני, אנרכיסטיים, לבצע פרובוקציות, להתעמת עם חיילי צה"ל היקרים, ולהפר את שגרת חייהם של המתיישבים.

אנו מתריעים כבר תקופה ארוכה בפני שר הביטחון וקוראים לו להתערב, ולהרחיק את האנרכיסטיים מידית מיו"ש כולה והר חברון בפרט, ויפה שעה אחת קודם. האירוע היום מלמד מי בדיוק פה האלים".
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm