חוליית גנבי משאיות נתפסה ''על חם''

החוליה, שחבריה שב''חים ותושב שגב שלום, נעצרה בעקבות מידע מוקדם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות המשטרה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל, עצרו "על חם" ארבעה חשודים בגניבת משאיות ממושב בדרום. המעצר בוצע הלילה, בין רביעי לחמישי, בפעילות של בלשי היחידה המרכזית של מג"ב דרום , מרכז "הבינה" של משמר הגבול והמערך האווירי. בעקבות מידע מודיעיני, נערכו כוחות גלויים וסמויים למעצר חוליית גנבי כלי רכב שפעלה באיזור הדרום.

 החשודים (צילום: דוברות המשטרה)

בפעילות מהירה של הבלשים, נעצרו "על חם" שלושה שוהים בלתי חוקיים וחשוד ישראלי תושב שגב שלום בשני משאיות שנגנבו על פי החשד זמן קצר קודם לכן ממושב ניר גלים. ברשות החולייה, נתפסו כלי פריצה ומשבש תדרים ששימשו אותם לביצוע העבירות.

לחולייה, מיוחסות עבירות רכוש נוספות שבוצעו בגזרת המחוז הדרומי. החשודים, הועברו יחד עם הממצאים לחקירה במשמר הגבול.

אחת המשאיות הגנובות (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

סנ"צ שלמי דראי, מפקד ימ"ר מג"ב דרום: "על בסיס אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וכוחות גלויים וסמויים שנפרסו בשטח, שמנו את היד על החשודים רגעים ספורים לאחר ביצוע העבירה. יחידות משמר הגבול, ימשיכו לפעול בנחישות ובאמצעות כלל האמצעים הנדרשים במטרה לפגוע במחוללי הפשיעה ולחזק את תחושת הביטחון בקרב האזרחים".
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm


כתבות נוספות למקרה שפספסת...