מזעזע: ילד בן 13 הותקף באלימות בשכונה ט' בבאר שבע

בן 40, על פי החשד, תקף את הילד: ''אחי הקטן שיחק כדורגל במגרש ברח' בית אל, ילד בעט לו כדור לפנים, התפתחה קטטה, הגיע אביו ותקף אח אחי. כשראה את המשטרה, האב ברח''
send whatsapp messsage send FB messsage
סימנים על צווארו של הילד שהותקף (צילום סלולרי / ללא קרדיט)

תקרית אלימה, במהלכה נפגע בצווארו ילד בן 13, אתמול, מוצאי שבת, ברחוב בית אל, סמוך למקיף ו' בבאר שבע:  סמוך לשעה 18:00 ,הילד שיחק כדורגל, כפי שעושה מדי ערב.   ''הגיע ילד, שבעט לו את הכדור לפנים והתחילה בניהם קטטה. אותו ילד הלך והביא את אבא שלו למגרש'', מספרת אחותו של הנפגע.

''האבא הרים אחז בחוזקה בגרורו של אחי ולא שיחרר.  אנשים שהיו בסביבה הבחינו בתקרית, הפרידו ביניהם וקראו למשטרה. האבא ברח. אחי הגיע לבית רועד, המום עם כאבים חזקים בגרון.  אני לא רוצה לדעת מה היה קורה אם לא היו מפרידים בזמן. 
הגשנו תלונה במשטרה, הבעיה היא שלא יודעים מי התוקף'', מספרת לברנז'ה חדשות אחותו של הילד. האחות גם ביקשה שכל מי שהיה עד ראיה לאירוע יפנה אליה

בינתיים, יצר קשר עם האחות האזרח שעצר את האירוע והפריד בין האב לבן הילד, וסיפר כי גם הוא הוכה. לפני שהאב נעלם מהזירה עוד סיפר שהוא בן 40.

אחותו של הילד שנפגע אומרת, כי אמנם הילדים התקוטטו, אבל על ההורה היה להרגיע את המצב ולא לפגוע באלימות בילד. ''אחי פגוע, חש כאבים, אבל גם קיבל נזיפה מאיתנו על זה שהא בכלל התקוטט. זה לא מצדיק את המעשה של אבי הילד, שתקף את אחי''.

בשכונה ט' זועמים על האירוע האלים ותמהים כיצד בעיר שמרושתת במצלמות, לא מצליחים למצוא תיעוד של האירוע שהתרחש במקום רגיש כמו מגרש משחקים. בעבר, בשכונה ארעו מקרים של סוטים שהסתובבו וביצעו בעצמם מעשים מגונים אל מול עיני התושבים, מבלי שנתפסו.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...