נכנסים לכיפור: הערב, שני, ייערך אירוע הסליחות באצטדיון טרנר

אירוע הסליחות המסורתי יתחיל סמוך לחצות, פתיחת השערים החל מהשעה 23:00. הקהל מתבקש להישמע להוראות הסדרנים והמשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות המרכז התורני בית יוסף

באר שבע נכנסת אל היום הקדוש בשנה: אירוע הסליחות ייערך הערב, שני, באצטדיון "טוטו טרנר". באירוע ייטלו חלק ראש העיר רוביק דנילוביץ', ​ רב העיר יהודה דרעי והרב יוסף חיים בצרי שליט"א . פתיחת שערים  היא מהשעה 23:00 וחתילת הסליחות - בחצות.

צילום ארכיון: בן בודה / באר שבע ביחד


מדובר באחד המעמדים המרגשים הנערכים מדי שנה בבאר שבע, שהחל כמסורת באיצטדיון ורסמיל בשנת 2005  ובשנת 2016 עבר לאצטדיון טרנר החדש. מדובר באחד האירועים המרכזיים בבאר שבע, אשר נוטל בו חלק לא רק הציבור החרדי-דתי, כי אם גם מסורתיים וחילוניים, גברים ונשים כאחד. בשנתיים האחרונות האירוע לא נערך, בשל מגפת הקורונה והשנה האירוע חוזר, במה שמבטיח להיות מעמד מרגש במיוחד.

וידאו: מעמד הסליחות באיצטדיון (ארכיון)

את האירוע  ייסד הרב בנימין בצרי זצ"ל וממשיך בדרכו, בנו הרב יוסף חיים בצרי יבל''א. ההשתתפות בו ללא תשלום והוא פתוח לקהל הרחב, דתיים וחילוניים כאחד, המבקשים להשתתף במעמד המאחד, הנערך שעות מעטות לפני יום כיפור. 

הקהל מתבקש להקדים ולהגיע ובעיקר, להישמע להוראות השוטרים והסדרנים, אשר נמצאים על מנת לסייע להם ולקיים אירוע מרגש, מכבד וקדוש.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm