יוגב אזולאי מונה לתפקיד מהנדס מועצת נאות חובב

יוגב אזולאי, תושב באר שבע, בוגר מכללת סמי שמעון, נכנס לתפקידו אחרי שמליאת המועצה אישרה את המינוי
send whatsapp messsage send FB messsage
יוגב אזולאי, מנהל אגף ההנדסה במועצה התעשייתית נאות חובב (צילום: דוברות המועצה)

יוגב אזולאי נכנס השבוע לתפקידו כמהנדס המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב. אזולאי, קצין בדרגת סרן ותושב באר שבע, יחליף את ממלא המקום של מהנדס המועצה, ראובן פריאב.
 
יוגב מגיע לתפקיד עם ניסיון בסקטור הפרטי בו ניהל פרויקטים בחברת "אפשטיין" ובחברת הבניה, האחים אוזן. בסקטור הציבורי אזולאי צבר ניסיון כשהוא מכהן בתפקידו האחרון כמנהל מחלקת ההנדסה וסגן מנהל אגף ההנדסה במועצה האזורית בני שמעון ומעניק ליווי מקצועי הנדסי לכלל יישובי המועצה. 
 
כעת, משנכנס אזולאי לתפקיד מהנדס מועצת נאות חובב, הוא יהיה בין היתר אחראי על גיבוש מדיניות התכנון, רישוי וניהול הפרויקטים לפיתוח מרחב המועצה התעשייתית, גיבוש מדיניות האכיפה והפיקוח על הבנייה של הרשות ויישומה, הוצאת היתרי בנייה והרשאות בתחום הרשות ואף משמש כמהנדס הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ואחראי על ניהול פעולותיה.
 
אזולאי נכנס לתפקידו בתקופה בה המועצה רושמת שלל הישגים משמעותיים בתחום שיווק המגרשים ליזמים ומפעלים חדשים. לא פחות מעשרים וחמישה יזמים שביקשו להצטרף לפארק האקו תעשייתי נאות חובב נמצאים בשלבים שונים של אישורי הקמה ואזולאי יהיה זה שילווה אותם בדרך ליעד הנכסף. בין האתגרים עימם אזולאי צפוי להתמודד נמצאים פרויקטים כגון: הקמת מפעלים חדשים בשטחי המועצה, פיתוח תשתיות נוספות, כבישים וגשרים למפעלים העתידים לקום בשנים הקרובות.
 
יוגב אזולאי אמר לאחר מינויו:  "אני שמח להתחיל תפקיד כל כך משמעותי כמנהל אגף ההנדסה במועצת נאות חובב ומצפה לעבודה משותפת ופורייה עם היזמים והמפעלים לקידום ופיתוח הכלכלי של האזור".


להעברת דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת דוא״ל: branzanews.br7@gmail.com‬


הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים>>   https://bit.ly/3J84mAm