צפו: ירי מסיבי בחתונה, חמש דקות מבאר שבע

תיעוד מתחונה באיזור אלעסם בנגב, פחות מ-10 ק''מ מזרחית לשכונת רמות: במגזר הבדואי הביטחו לחתום על אמנה נגד ירי בחתונות, בשטח התמונה אחרת לגמרי
send whatsapp messsage send FB messsage
ירי בחתונה (צילום מרשתות חברתיות / MOSHEKOZAK / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

אמנה להפסקת הירי בחתונות בנגב? אמנם מחתימים את החתן שלא יהיה ירי בחתונה, אבל הדבר ככל הנראה לא מחייב את רעולי הפנים החמושים שמגיעים ''לעשות שמח''. ירי מסיבי נשמע כמעט מדי לילה, ברחבי הנגב: פעם זה מקרבות בין חמולות, ופעם אחרת ''יריות שמחה'' בחתונות באיזור, שקודמות להן שיירות חתונה בנסיעה מטורפת ולאחרונה, במפגני כוח בתוך באר שבע. 

וידאו: 
​​​​​​​

פורעי החוק גם דואגים להעלות את התיעודים לרשת הטיק טוק. המשטרה מבצעת מעצרים על בסיס הסרטונים, לפעמים מצליחות ובאחרות, קשה לדעת מי הם רעולי הפנים.

על פי דיווחים, באירוע המצלום נכחו בכירים, שהוזמנו לאירוע וכדי לא להסתבך, עזבו את המקום כשהתחיל הירי. התיעוד בסרטון הוא מחתונה באזור אלעאסם, כ-10 ק''מ מזרחית לשכונת רמות, בחתונה שעל הנראה, נערכה במהלך השבוע.


להעברת דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת דוא״ל: branzanews.br7@gmail.com‬


הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים>>   https://bit.ly/3J84mAm