מזעזע: תושב הפזורה ביצע עבירות מין חמורות בקטינים - ותיעד אותן

החשוד הנאשם, שהפר מעצר בית, נהג ליצור קשר עם קטינים מהפזורה כבני 10 עד 17 ולבצע בהם את זממו אשר כלל מעשי סדום, תוך שהוא מתעד את מעשי הזוועה
send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט צילום הדמיה: Image by Thomas Rüdesheim from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד קרם אבו גויידר (29) מהפזורה הבדואית, אשר ביצע עבירות מין חמורות בקטינים תוך שהוא מתעד את המעשים.

כמו כן, סחט הנאשם מתלונן נוסף על רקע מיני, זאת תוך שהוא מפר תנאיי מעצר בית שהוטלו עליו בגין הרשעתו בעבירות דומות. בבקשת המעצר ציינה הפרקליטות, כי הנאשם הפר ברגל גסה את התנאים שהוטלו עליו על ידי בית המשפט המחוזי בהחלטת השחרור, בעודו ממתין לדיון טיעונים לעונש בעניינו, והמשיך לבצע עבירות באמצעות רשת האינטרנט.


על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד איילת קדוש, הנאשם, במספר הזדמנויות, נהג ליצור קשר עם קטינים בדרכים שונות וזאת במטרה לבצע בהם עבירות מין. הנאשם נהג לתעד את ביצוע המעשים באמצעות מחשב או טלפון נייד. חלק מהמעשים ביצע הנאשם כאמור על אף תנאיי מעצר בית שהטיל עליו בית המשפט המחוזי בגין הרשעתו בתיק אחר בעבירות של מעשה מגונה בקטין והטרדה מינית של קטינים דרך האינטרנט.

באישום נוסף המיוחס לנאשם, התכתב הנאשם עם אחד המתלוננים כשהיה קטין, באמצעות ווטסאפ, ובשלב מסוים ביקש לשלוח לו תמונות אינטימיות, כשהוא פיתה אותו בתואנות שונות והבטיח שייקח אותו לטיולים ברכבו. במספר הזדמנויות שונות ולאורך שנים, הנאשם סחט באיומים את המתלונן כי יפיץ את תמונותיו ו"יעשה לו פדיחות באינסטגרם" אם לא ישתף עמו פעולה ולא ישלח לו תמונות נוספות. הנאשם פעל בעורמה ובתחכום להסוות ולטשטש את עקבותיו באמצעות החלפת טלפונים, שימוש בתכנות שונות, שימוש במספר פיקטיבי וכיו"ב על מנת ליצור עמו קשר ועל מנת למנוע אפשרות לזהות מתי צולמו סרטוני התועבה שהכין.  

במכשיר הטלפון הנייד של הנאשם נתפסו עשרות סרטונים ותמונות של קטינים בגילאים שונים, בעירום מלא וחלקי, חלקם המתעדים קטינים תוך כדי ביצוע מעשים מיניים עם בגירים ו/ או עם קטינים אחרים.

התיק נחקר ע"י תחנת ערוער.

כתב האישום מייחס לנאשם 6 אישומים בגין ביצוע עבירות של מעשה סדום, נסיון למעשה סדום, הטרדה מינית, פרסום והצגת תועבה, סחיטה באיומים, איומים ועוד.  


הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, שכן לעמדת הפרקליטות, הנאשם מסכן את בטחון הציבור בכלל ואת ביטחונם של קטינים בפרט, בין באמצעות מסוכנות לביצוע עבירות מין בגופם ובין באמצעות רשת האינטרנט.בסיומה של חקירה שנערכה בידי צוות חקירה מיוחד בתחנת ערוער הוגש היום כתב אישום.

פקד עו"ד שוחט שלומי: ''ראשיתה של החקירה במתלונן אשר שם מבטחו בעבודת המשטרה והגיש תלונה בגין מסכת סחיטה באיומים על רקע מיני. עם התקדמות החקירה נחשפה תמונת המצב המתועבת בה נהג עפ"י החשד כטורף מיני כלפי קטינים. פעלנו למיצוי הדין כנגד החשוד תוך הרחקתו מהמרחב הציבורי''.

צוות החקירה הצליח לבסס תשתית ראייתית לכאורה באירועים כנגד 4 קטינים אף כי במכשירו הסלולרי נמצאו מקרים רבים לא מזוהים. מעצרו של החשוד בוצע ב-10 באוגוסט והיום, חמישי, הבשיל לכדי כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים.

החשוד היה נתון בתנאי מעצר בית בגין תיק עבירות מין קודם וכתב האישום שהוגש כנגדו היום כולל גם הפרת התנאים של ההליך הקודם.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm