רעול פנים ניסה לרצוח את קרובת משפחתו

קרובת המשפחה התחננה על חייה - והוא היה נחוש לירות בה שוב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by Wolfgang Claussen from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד אלמאומן חמאיסה (19) מרהט, לאחר שניסה לרצוח את קרובת משפחתו.

מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם חזן גרימברג עולה כי באחד מלילות יולי האחרון, עת חזרה המתלוננת לביתה שברהט, רץ אליה הנאשם שעל ראשו כובע קפוצ'ון ופניו מכוסות חלקית, אחז בידו אקדח וכיוון אותה לעבר המתלוננת. המתלוננת, שזיהתה את הנאשם, שאלה אותו מה קרה, אם הוא פוחד או בורח ממישהו.

הנאשם לא ענה לה, דרך את האקדח והמשיך לכוונו לעברה, אז צעקה המתלוננת על הנאשם שלא ייעשה שטויות. אחותה של המתלוננת ששמעה את הצעקות, יצאה מחלון חדרה, ראתה את הנאשם מכוון את האקדח לעבר המתלוננת וצעקה עליו גם היא.

מיד לאחר מכן, ירה הנאשם לעבר המתלוננת. המתלוננת נפגעה מהירי ונפלה ארצה כשהיא מדממת. בעודה שרועה על הארץ, ניסה הנאשם לירות בה שוב, אך האקדח לא ירה. כתוצאה מהאירוע אושפזה המתלוננת למשך מספר ימים בבית החולים ונדרשה להמשך טיפול.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד חזן גרימברג כי : ".. מהראיות עולה כי המשיב ניסה לירות במתלוננת פעם נוספת כשהיא שכובה פצועה על הקרקע וחסרת אונים לגמרי, ...עניין זה יש בו כדי להצביע על מסוגלותו של המשיב ועל המסוכנות הנשקפת ממנו לא רק כלפי המתלוננת, אלא כלפי הציבור בכלל."
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...