האזינו: נשים מותקפות ונרגמות באבנים ביציאה מהופעה בבאר שבע

אבדן הביטחון בבאר שבע: שתי תושבות באר שבע הותקפו בחנייה בקרבת אמפי פארק. ''אדם קילל בערבית, זרק עלינו אבנים, ניסה לפתוח את דלתות הרכב והשחית רכבים אחרים''
send whatsapp messsage send FB messsage
נרגמו באבנים: האב מצביע על אחת הפגיעות ברכב (צילום: סלולרי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

אימה ביציאה מההופעה של אייל גולן ומשה פרץ, שנערכה אתמול, מוצאי שבת, באמפי פארק בבאר שבע: שתי תושבות באר שבע החליטו לצאת מההופעה לפני סיומה, כדי לחסוך מעצמן את הפקקים וחוו חווייה מפחידה: כשהגיעו לחניה (מתחם בדיקות הקורונה, הסמוך לשוק הבדואי) פגשו באדם שהחל לקלל אותן בערבית ולזרוק עליהן אבנים. רכבן נפגע והן נבהלו מאוד. התוקף השחית כלי רכב אחרים.

וידאו: הקלטת השיחה למשטרה (הקולות עוותו). עריכה: דני בלר
​​​​​​​

''הבנות שלי מאוד פחדו. הבחור קילל אותן בערבית, ניסה לפתוח את דלת הרכב וכשלא הצליח, החל לזרוק עליהן אבנים. הוא פגע בכלי רכב אחרים והשתולל. הבנות, שהיו ברכב, התקשרו למשטרה. בינתיים הגיעו סיירים, שניסו להבין מה קרה ועזרו להן למצוא את התוקף''. 

בהקלטת השיחה  נשמעת בבירור פגיעת אבן ברכב (בתחילת השיחה, שניה 00:04). 

כוח סיור הגיע לזירת האירוע ואיתר את התוקף, שהיה בגילופין. הוא נלקח לתחנת המשטרה להתפכח ולהיחקר. ככל הנראה, זו אינה הפעם הראשונה שהוא תוקף אנשים ומשחית כלי רכב.

​​​​​​​במשטרה חוזרים ומדגישים, כי קיימת חשיבות רבה לדיווח על אירועים חריגים בזמן אמת, על מנת לאפשר חקירה ומעצר חשודים.
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo