אבל במד''א: המתנדבת האהובה מערד נפטרה באופן פתאומי

ניקה ברגר ז''ל, בת 20, מתנדבת שירות לאומי במד"א, נפטרה באופן פתאומי והואה למנוחות אתמול, רביעי, בערד
send whatsapp messsage send FB messsage
ניקה ברגר ז''ל (צילום: דורבות מ''א)

מגן דוד אדום מרכין ראש עם פטירתה של ניקה ברגר ז"ל (20), מתנדבת שירות לאומי במד"א. ניקה ז"ל החלה את דרכה בארגון כמתנדבת נוער בשנת 2015 בתחנת ערד. בשנה שעברה, החלה את השירות הלאומי בתחנת מד"א תל אביב כחובשת רפואת חירום באמבולנסים. ניקה ז"ל נפטרה באופן פתאומי ביום ג' האחרון והותירה אחריה משפחה אוהבת. הלווייתה נערכה אמש בבית העלמין בערד.

חבריה של ניקה ז"ל בתחנות מד"א בערד ובתל אביב ומנהליה מספרים על בחורה עם אינטליגנציה רגשית גבוהה ואהובה על כל הסובבים אותה. חובשת מעולה, מקצועית ואסרטיבית שבשנות התנדבותה הספיקה לסייע בהצלת חייהם של רבים. ניקה ז"ל הייתה אחראית, בעלת מוסר עבודה גבוה ושאפה בסיום התנדבותה בשירות הלאומי להמשיך ללימודים אקדמאים באוניברסיטת בן גוריון בנגב וללמוד תואר ברפואת חירום על מנת לשמש כפראמדיקית בניידות לטיפול נמרץ במגן דוד אדום.

פאראמדיק מד"א בתל אביב רונן כהן, אחראי השירות הלאומי בתחנה, ספד: "ניקה ז"ל הייתה במהלך שנת השירות השניה ואהבה מאוד את השירות במד"א. היא הייתה יד ימיני, אני מרגיש כאילו איבדתי בת. היה לה מוסר עבודה מאוד גבוה ויכולת מנהיגות גבוהה, ולא בכדי בנוסף לתפקיד השטח שבו הצטיינה, גם סייעה במשרד להנהלת המרחב. ניקה ז"ל הייתה מקצועית ורגישה לזולת ובעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד. ניקה תחסר מאוד לכולנו. יהיה זכרה ברוך!"

חיים דורי, מנהל מרחב ירקון במד"א: "המרחב איבד מתנדבת יקרה, אהובה ומסורה, שלמרות גילה הצעיר פעלה על מנת להפוך את אנשי מד"א והמטופלים כאחד לטובים יותר. פטירתה הפתאומית היא אבדה מצערת וכואבת למשפחת מד"א, ששולחת תנחומים גדולים למשפחה".

ראובן פינסקי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי: "אני מביע צער עמוק על פטירתה של ניקה ברגר ז"ל בעת שירותה, ושולח תנחומים עמוקים למשפחתה ולקרוביה. ניקה בחרה בשירות לאומי במד"א מתוך שאיפה להציל חיי אדם ועשתה זאת בהצטיינות, בנועם הליכות ומתוך רצון אמיתי לעזור לקהילה ולמדינה. פטירתה של ניקה היא אבידה לא רק לרשות השירות הלאומי-אזרחי ולמד"א, אלא לעם ישראל כולו."

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "מגן דוד אדום נמדד בהון האנושי האיכותי שבו, ובעזרתו אנחנו פועלים בשגרה ובחירום. ניקה ז"ל בחרה כבר בגיל 15 למלא את זמנה ברכישת ידע רפואי, בהצלת חיים ובפעילות הומניטריות למען הזולת והקדישה שעות וימים רבים להתנדב במד"א. חבריה ומנהליה סיפרו על מתנדבת מיוחדת ופטירתה הפתאומית היא טרגדיה. אני מבקש להשתתף בצער המשפחה ולחבקה. יהי זכרה ברוך".​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo