עצור בחשד לעבירות מין נמצא מת בכלא באר שבע

בן 52 מהדרום, שהיה עצור בפעם הרביעית בכלא אוהלי קידר בגין עבירות מין, נמצא מחוסר הכרה בתאו, הוא פונה לסורוקה, שם נקבע מותו
send whatsapp messsage send FB messsage
עצור בחשד לעבירות מין נמצא מת בכלא באר שבע כלא אוהלי קידר (צילום: שב''ס / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

עציר בכלא אוהלי קידר, בן 52, תושב הדרום, שהיה עצור בחשד לעבירות מין, נמצא היום, חמישי, כשהוא מחסור הכרה בתאו. הוא נקלט בכלא לפני כחודש ב-16 ביוני. זוהי הפעם הרביעית שהחשוד נכנס בשערי הכלא. הפעם הוא היה עצור - עד להחלטה אחרת.

סוהרים הבחינו בו כשהוא מחוסר הכרה והזעיקו ניידת נט''ן. בבית החולים נקבע מותו.  הודעה נמסרה למשפחתו. כבכל מקרה של מות עצור, האירוע ייבדק. נודע כי הנפטר היה נשוי והוא אב ל-2. 

באוהלי קידר כ-300 אסירים ועצורים לתקופה של ימים, עצורים עד תום ההליכים, עצורים עד החלטה אחרת ואסירים שפוטים, לרבות טעוני הגנה, הפרדה ,מעברים , בוגרים , נשים וקטינים. בכלא מספר תתי-אגפים המיועדים לאוכלוסייה ייחודית- אגף אסירי עבודה (נקיים מסמים) שפוטים, אגף הפרדה, אגף טעוני הגנה.
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo