בלב העיר: ניטרלו את המצלמה - וגנבו את הגלגלים

עוד מעט ייכנס לתוקף התשלום על היטל השמירה - ובינתיים, תושבים ממשיכים להתלונן כל גניבת גלגלי רכב - הפעם, בלב שכונת נווה זאב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: ללא קרדיט / באר שבע ביחד

קמה בבוקר - וגילתה שגלגלי רכב נגנבו בלילה שבין שישי לשבת. זה קרה לדיירת ברחוב דב רונאל, בשכונת נווה זאב, לא הרחק מהמתנ''ס, בחניה בה מותקנות מצלמות אבטחה. הגנבים הגיעו ללב השכונה, ניטרלו את המצלמות וגנבו את הגלגלים. היקף הנזק - אלפי שקלים.

גניבת גלגלי רכב, במיוחד גלגלי מגנזיום של טויוטה, נפוצה מאוד בבאר שבע ומתרחשת כמעט על בסיס יום-יומי, גם לאור היום וגם במקומות הומי אדם. בדרך כלל, עוברי אורח לא חושדים או לא שמים לב. בין היתר, מקרים כאלה מדווחים בשכונת רמות, בשכונה ג', התרחשו גם בחניון רכבת צפון בבאר שבע ובשכונה ה'. בשכונה ה' השכנים מספרים על מכה נוספת: גניבת מנורות מכניסות הבתים, גרימת נזק לבניינים ומטרדי רעש.

הגלגלים הגנובים מבאר שבע עושים דרכם למשחטות רכב בישראל ובשטחים, לכלי הרכב נגרם נזק, אחרי שהם נשארים מונחים על לבנים. במקרים בהם הגנבים אינם מצליחים לגנוב את הגלגלים, פשוט גורמים נזק לרכב. עיקר הקורבנות, לפי דיווחי גולשים, הם רכבי טויוטה.

המקרה בנווה זאב התפרסם בקבוצת באר שבע ביחד, של ברנז'ה חדשות באר שבע והנגב, המונה למעלה מ-167,000 חברים.​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

​​​​​​​​​​​​​​