דומים לכלי יריה - ומוסבים להיות קטלניים

עלייה של 195% מתחילת שנת 2018 בתפיסות 'איירסופט' מוסבים לכלי יריה קטלניים - גם ברחבי הנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות הוועדה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

ועדת ביטחון הפנים של הכנסת בראשות ח"כ בן ארי, דנה היום (שלישי) בהצעת החוק הממשלתית כלי הירייה (תיקון מס' 23), התשפ"ב-2022, המבקשת להסדיר את השימוש בכלים הדומים לכלי ירייה ושניתן להסב אותם לכלי ירייה.  

יו"ר הוועדה, בן ארי,  אמרה בפתח הדיון כי "מדובר בחוק חשוב וחלק מהמלחמה של המשטרה והממשלה בפשיעה הערבית. המטרה היא לקדם את זה במהירות לקריאה שנייה ושלישית כי אנחנו במלחמה אמיתית. קראתי את המכתב של איגוד המסחר ובעלי המועדונים ואני מבינה את הרגישות והפגיעה בעסקים".
                                                                                    
נצג המשטרה אמר: "הכלים הללו מוסבים לכלי ירייה מחלקים שנרכשים ב'איביי' ומשמשים ארגוני טרור ופשיעה". יבואני ובעלי מועדוני ה'איירסופט' מחו כי החוק יחסל את עסקיהם, מטיל עליהם אחריות פלילית ויהפוך אותם לעבריינים''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬