''אנחנו ערב עימות'': סיירת בראל ערכה אימון לוחמה נגד טרור

אנשי הסיירת, שהגבירה את פעילותה בבאר שבע והנגב בעקבות גל הטרור, ערכו אימון בדרום הארץ, שכלל בין היתר , תרגול ירי בין מחסות ירי בין בלתי מעורבים וטקטיקות לחימה
send whatsapp messsage send FB messsage
אימון לוחמה נגד טרור של סיירת בראל (צילום: סיירת בראל)

סיירת בראל ערכה אימון לוחמה כנגד טרור במתקן בדרום הארץ. הסיירת מונה כיום כ-400 לוחמים, בוגרי יחידות המיוחדות בצה''ל. האימון נערך אתמול, שישי,  במטווח בדרום הארץ. משתתפי האימון עברו ריענון לוחמה נגד טרור,  על ידי מדריכים בכירים, תורגל ירי בין מחסות ירי בין בלתי מעורבים, טקטיקות לחימה וריענון כללי, אף חולקו מטעם "הוועד להצלת הנגב" התקני "רוני" אשר מאפשרים הגדלת טווח האקדח. 

סיירת בראל במשימה בבאר שבע (צילום: סיירת בראל) ​​​​​​​

לאחרונה, החליטה המשטרה להסיר את שיתוף הפעולה עם אנשי הסיירת, בשל העובדה כי הסייר גייסה תרומות, דבר שלטענת המשטרה, אסור. ''כפי שהתרענו אנו לא ממתינים לאף אחד'', אומר אלמוג כהן, ממובילי הסיירת.

''לצערנו בחלק מהיישובים הכוח היחיד שיוכל לתת מענה הוא הכוח של "סיירת בראל", משטרת ישראל במקום שתחזק את מרחב נגב בוחרת "להשאיל" כוחות למחוז ירושלים ותל אביב.  אנו ערב עימות ומתריעים בפני אסון גדול, איננו חוששים, לוחמינו ערוכים מיומנים ונחושים''.

''יחד עם זאת קיימת חובה מוסרית להתריע כאשר המדינה והרשויות מתעלמות באופן בוטה מקיום סכנת חיים בחלק בלתי מבוטל מיישובי הנגב'', אומרים בסיירת.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬