כתב אישום נגד שני תושבי ב''ש: שדדו באכזריות ניצולת שואה

על פי כתב האישום, חי בן נעים וושמעון לוי הגיעו לביתה של ניצולת השואה, שדדו אותה באלימות וגנבו ממנה טבעת זהב וסכום של כ-10,000 ש'
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Photo by Muskan Anand

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד שני נאשמים, אשר ביצעו שוד אכזרי כלפי ניצולת שואה בת כ- 92 בביתה.

על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד חופית קנטרוביץ', הנאשמים חי בן נעים (35) ושמעון לוי (56) מב"ש, הגיעו ב-8 במרץ  בשעות הערב לביתה של המתלוננת בב"ש שמתגוררת בגפה, כשהם רעולי פנים ועוטים כפפות לידיהם, ודרשו ממנה כסף. כאשר המתלוננת החלה לצעוק, כיסו הנאשמים את פיה ואמרו לה "אם לא תשתקי נהרוג אותך", כפתו את ידיה ורגליה, הכו אותה, השליכו על הרצפה, גררו אותה והמשיכו לשוב ולשאול "איפה הכסף". הנאשמים נטלו סכום של כ-10,000 ₪ וטבעת זהב, הותירו את המתלוננת כפותה ושרועה על הרצפה, ויצאו מביתה. המתלוננת אושפזה בבית החולים במשך 6 ימים.

התיק נחקר בתחנת ב"ש. כתב האישום מייחס לנאשמים ביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות. כמו כן, ניסה הנאשם חי בן נעים לדקור שוטר באמצעות מספריים כאשר עוכב לחקירה, ומיוחסות לו גם עבירות של איומים ונסיון לתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬