צפו: תאונה בצומת חטיבת הנגב

רכב ביצע פניה - והתנגש ברכב אחר, שנסע כחוק באור ירוק. הצומת מרומזר ולא היו בעיות ראות. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה
send whatsapp messsage send FB messsage
תאונה בצומת חטיבת הנגב (צילום: מצלמת רכב / שותף ברשתות - עמאר אסדי, איתמר דוידי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

תאונה קשה הבוקר, שני, סמוך לשעה 7:00, בצומת חטיבת הנגב (מפגש דרך חברון עם שד' בנץ כרמל) בבאר שבע. רכב שביצע פרסה, התנגש בחוזקה ברכב שנסע כחוק, באור ירוק. האירוע תועד במצלמת הרכב של אחד הנהגים שנסעו באותה עת בצומת.

וידאו: תיעוד התאונה בצומת חטיבת הנגב (צילום: מצלמת רכב / שותף ברשתות - עמאר אסדי, איתמר דוידי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


למרות שבבאר שבע צמתים רבים מרומזרים, מרושתים במצלמות אבטחה ומוארים היטב - מתרחשות בהם תאונות קשות. בין הכבישים הבעייתיים בבאר שבע: דרך חברון, בו המשטרה משקיעה באכיפה מוגברת בסמוך למרכזי קניות, שדרות טוביהו ושד' רגר, שהוא ציר ראשי בבאר שבע ואחד העמוסים בעיר. בין הסיבות לתאונות: נהיגה פוחזת ורצון ''לגנוב רמזור'' לפני שיתחלף לאדום. יש גם מי שהרמזור הוא בשבילם המלצה - ולוחיות הזיהוי שלהם מזוייפות, מה שמקשה על תפיסתם. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​