אזכריות: בן 70 הוכה על ידי נערים בפלח 5, נזקק לטיפול רפואי

האיש חזר לביתו ברחוב יוסף בורג, כאשר חבורת נערים, בהם כאלה שהיו אמורים להיות בהסגר ביתי, היכו את האיש ללא סיבה. האיש נזקק לטיפול רפואי
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Photo by Pavel Danilyuk from Pexels

אכזריות לשמה, הערב,מוצאי שבת, בבאר שבע: אדם כבן 70 חזר לביתו ברחוב יוסף בורג, בפלח 5 בבאר שבע. חבורת נערים, ככל הנראה תושבי באר שבע, בהם מי שהיה אמור להיות בהסגר ביתי, התנפלה על האיש והכתה אותו. האיש נזקק לטיפול רפואי. מדובר בתקיפה ללא סיבה, של איש מבוגר, שהלך לבדו בשכונה.

על פי עדי ראיה, אחד מבני הנוער היה אמור להיות בביתו, בשל מעורבות במקרה שהצריך זאת. התוקפים היכו את האיש באכזריות. זהות התוקפים, שתועדו במצלמות האבטחה הרבות באיזור, ידועה. המשטרה מחפשת אחר המעורבים.

''כואב הלב מה שקרה שם. בן אדם בן יותר מ-70, מותקף באכזריות כזו. ממש איבוד צלם אנוש מצד בני הנוער'', אומר אחד מעדי הראיה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​