סוף למעללי כנופיית השב''חים שפרצה לבתים ביישובים כפריים?

מג''ב ישב להם על הזנב - והיום בוצע המעצר: 5 שוהים בלתי חוקיים חשודים שפרצו לבתים במרחב הכפרי בנגב נתפסו ליד צומת פלוגות
send whatsapp messsage send FB messsage
רגע המעצר (צילום: דוברות המשטרה)

האפ הושם קץ למעללי כנופיית הגנבים? שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 5 חשודים שוהים בלתי חוקיים בביצוע התפרצויות ביישובים הכפריים בדרום. 

מזה מספר שבועות שהיחידה המרכזית (ימ"ר) של מג"ב בדרום פועלת למעצרם של חוליית פורצים באזור. אתמול פעילות של בלשי ימ״ר ולוחמי  מג"ב יחד עם יחידת הטקטורונים של החיל הובילה למעצרם של חמישה חשודים בעבירות שונות. 

חלק מכלי הפריצה שנמצאו אצל החשודים (צילום: דוברות המשטרה)​​​​​​​

בשעות הבוקר, לאחר שהכוחות זיהו את החולייה, ביצעו מרדף רכוב אחר רכב שגנבו מהישוב שדה דוד שבסיומו נעצרו 5 חשודים בסמוך לצומת פלוגות. בחיפוש נתפסו כלי פריצה בניהם מסיכות, כפפות וכלים ששימשו את החשודים לביצוע הגניבה.  החשודים, פלסטינים שוהים בלתי חוקיים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במשמר הגבול.  החקירה עדיין נמשכת. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com