הידוק שיתוף הפעולה בין עמותת ''מדור לדור'' לעיריית אופקים

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, נפגש עם נשיא עמותת "מדור לדור", אלוף (מיל') אודי אדם: "נרחיב את שיתוף הפעולה בתחום הקהילתי"
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות עיריית אופקים

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

קפיצת מדרגה בתחום הקהילתי באופקים: ראש העיר, איציק דנינו, נפגש ביום שני עם נשיא עמותת "מדור לדור", אלוף (מיל') אודי אדם, יו"ר הדירקטוריון, שמואל אדם, המנכ"ל סטס מורדכייב, המנהל העירוני-קהילתי גרמן בעזוב, מנהלת תחום הילדים פולי ביליה ומתנדבי הגרעין בעיר.  

הנוכחים דנו בין היתר בפעילות העמותה והגרעין הקהילתי באופקים, ובפרט בפעילות שמתקיימת במרכז הקהילתי ברח' שמשון 1 (מועדונית, תנועת נוער, הכנה לצה"ל, חוגי העשרה ועוד). כמו כן הוצגו בפגישה תכניות העבודה לשנת 2022. סוכם בין הצדדים על הרחבת שיתוף הפעולה הקיים וכן על הוספת שיתופי פעולה חדשים בעיר, על שילוב ידיים עם מנהל החינוך ועל בחינת שיתופי פעולה עם האגף לשירותים חברתיים בנושא הצהרונים בעיר. לקינוח, נקבעה חזרתה לעיר של להקת ריקודי הפולקלור "ואטן", כדי שתייצג את העיר אופקים.
 
"אני מודה לאלוף (במיל') אדם ולכל אנשי העמותה ובטוח כי בעזרתם נוכל להמשיך ולחזק את נושא הקהילתיות באופקים", אמר בתום הפגישה ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. "נרחיב את שיתוף הפעולה עם העמותה גם באמצעות מנהל החינוך והאגף לשירותים חברתיים, לטובת כלל תושבי העיר ובמיוחד הדור הצעיר". 

עמותת "מדור לדור" היא ארגון אשר שם לו למטרה לחזק את הדור הצעיר של הקהילה, ע"י ליווי אישי וקבוצתי שיסייע לו בבניית החיים הבוגרים, ומתוך רצון לאפשר לו שילוב טוב יותר במרקם החברתי בישראל. חזונה של העמותה שואף לחברה שוויונית ומכילה, המכירה והמכבדת את המורשת התרבותית של מגוון האוכלוסיות בחברה הישראלית, ולקידום מוביליות חברתית וכלכלית בפריפריה הגאוגרפית-חברתית, אשר תשפיע על הדורות הבאים ועל חוסנה ועוצמתה של מדינת ישראל.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com