תושב ב''ש ביצע בעצמו מעשה מגונה לעיני ילדים בפארק ציבורי

כתב אישם הוגש נגד תופיק אבו רגל (37), תושב באר שבע, שהיה תחת פיקוח בשל עבירות מין - על כך שביצע בעצמו מעשה מגונה לעיני ילדים בפארק בשכונה ג'
send whatsapp messsage send FB messsage
גן עולי בבל, בו הנאשם ביצע את המעשה המגונה לעיני ילדים (צילום: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית משפט השלום בב"ש כתב אישום נגד מפוקח מין, שהפר תנאיי פיקוח וביצע מעשה מגונה בפארק בשכונה ג' בבאר שבע מול מספר אנשים וביניהם קטינים.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשם תופיק אבו רגל (37), תושב באר שבע, מצוי כאמור תחת צו פיקוח ומעקב לפי חוק ההגנה על הציבור מפני ביצוע עבירות מין. ב-12 באוקטובר,  לאחר ששתה משקאות אלכוהוליים, ביצע הנאשם מעשה מגונה בפומבי בפארק עולי בבל בבאר שבע, שעה שבמקום נכחו גם קטינים.

אחד הנוכחים ניגש לנאשם ודרש ממנו להפסיק את מעשיו ולעזוב את המקום. בתגובה, איים עליו הנאשם כי ישפוך את דמו. לאחר מעצרו, איים הנאשם על שוטרת בתחנת ב"ש, צעק עליה וירק לעברה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפרת צו פיקוח, מעשה מגונה בפומבי, איומים ותקיפת שוטר.

לנאשם עבר פלילי הכולל 8 הרשעות בעבירות רכוש, מין, סמים ואלימות. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com