נעצרו במחסום משטרתי: לנהג לא היה רישיון, ברכב נמצאו אמצעי לחימה

בן 26 מכסייפה ובן 27 מאבו קווידר נעצרו על ידי לוחמי יס''ם במחסום בדרך לבאר שבע, בכרבם נמצאו רימון הלם ורימון גז תקניים. לנהג מכסייפה לא היה רישיון. 43 דוחות נרשמו בפעילות אכיפה בעיר העתיקה
send whatsapp messsage send FB messsage
הרימונים שנמצאו ברכב (צילום: משטרת ישראל)

במשטרה החליטו לא להוריד את הרגל מהגז במיגור מכת הפשיעה בבאר שבע. בפעילות לוחמי יס"מ נגב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע בשיתוף שוטרי מחלק בילוש תחנת באר שבע בוצע שרוול בידוק על כביש 6 לדרום באזור בית קמה.

השוטרים עכבו יושבי רכב לבדיקה ובחיפוש אותרו רימון הלם ורימון גז תקניים.  למקום הוזעק חבלן משטרה לטיפול מקצועי בפריטים. נהג הרכב, תושב כסייפה בן 26 ללא רשיון נהיגה,  והנוסע מפזורת אבו קווידר בן 27 נעצרו להמשך חקירה. 

בפעילות שוטרי תנועה מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר  שבע שנערכה היום במיקוד אכיפה במרכז מסחרי בדרך חברון, בעיר העתיקה ורח' קרן היסוד, נמסרו לנהגים 43 דו"חות בגין עבירות בריונות ומסכנות חיים. 

''אנו פונים לציבור לדווח באופן מיידי למוקד 100 על כל מפגע בריונות או אלימות ולסייע במאבק הנחוש בפשיעה למען בטחון הציבור ואיכות חייו'', אומרים במשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com