''פגישה שתעזור לנו לגייס תקציבים לטובת מיזמים חשובים''

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, נפגש עם מנהלי מרחב אמריקה הלטינית בארגון קרן היסוד: "יסייעו לנו בפרויקטים שעלותם הכוללת עשרות מיליוני שקלים ובמבנים חדשים ששטחם אלפי מטרים רבועים טובת תושבי אופקים''
send whatsapp messsage send FB messsage
''פגישה שתעזור לנו לגייס תקציבים לטובת מיזמים חשובים'' צילום: דוברות עיריית אופקים / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, פתח את השנה הנכנסת בפגישה עם מנהל מרחב אמריקה הלטינית בארגון קרן היסוד, דני אללוף, וסגנו, יקיר קרן, לצד מנהל האגף לפיתוח כלכלי בעירייה, איציק קריספל. זאת במטרה לגייס ביחד תרומות עבור הקמת פרויקטים משמעותיים עתידיים לעיר.
 
הפרויקטים המדוברים כוללים בין היתר מרכז חוסן עירוני, אשר יחזק את החוסן האישי והקהילתי בימי לחימה – ושגרה; מוזיאון לתולדות העיר אופקים והקהילות, אשר יתעד ויציג סיפור חדש-ישן בעל מרכיבי זהות עמוקים; מעון יום שיקומי לפעוטות מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים, אשר יצור רצף חינוכי בתוך מערכת הלימוד; ומתחם סקייטפארק, אשר ימשוך צעירים וצעירות מהאזור, יהווה מוקד אטרקטיבי לענף ספורט אולימפי מתפתח וישרת את תושבי שתי השכונות הסמוכות (רמת שקד ושפירא). לצד כל אלה הציג דנינו למשתתפים פרויקטים חשובים חדשים נוספים של שדרוג מקלטים בעיר, בניית גנים ומוסדות חינוך ועוד. 
 
"אני מודה לדני ויקיר על הפגישה, ובטוח שיסייעו לנו לגייס את התקציבים הדרושים לצורך הקמת מיזמים חשובים אלה", אמר דנינו בתום הפגישה. "שיתוף הפעולה בין הגופים בנושא גיוס משאבים ופילנתרופיה מייצר פיתוח מואץ של העיר, ואני שמח על הקשר עם יהדות הגולה אשר מקדם את אופקים". 

קרן היסוד – המגבית המאוחדת לישראל היא המוסד הכספי המרכזי לפעולותיה של ההסתדרות הציונית בישראל, ומרכזת את כל המגביות בחו"ל (למעט ארצות הברית) לאיסוף תרומות לבניין הארץ. בשנים האחרונות מתאימה קרן היסוד פעילותה לצרכים חדשים, ובראשם צמצום פערים חברתיים בישראל, סיוע לקורבנות טרור ועזרה לנוער בסיכון. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

כתבות נוספות למקרה שפספסת...