החמרה במצבו של החייל בראל אחיה חדריה שמואלי

החייל בראל אחיה חדריה שמואלי נפגע מירי מטווח אפס בגבול עזה. משפחתו ביקשה מהתקשורת ומהאזרחים שלא להגיע לבית החולים סורוקה, בו הוא מאושפז
send whatsapp messsage send FB messsage
החייל בראל אחיה חדריה שמואלי (צילום: ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

החמרה במצבו של לוחם מג"ב בראל אחיה חדריה שמואלי, אשר נפצע באורח אנוש בשבת שעברה בגבול רצועת עזה ומאושפז בבי"ח סורוקה בבאר שבע. משפחתו קראה לציבור להרבות בתפילה למען בריאותו. שמו לתפילה: בראל בן ניצה.

בראל חדריה שמואלי התגייס למג''ב ועבר הכשרת הלוחמים במחזור מרץ 2019, לאחריה  יצא לקורס מסתערבים במג"ב, בסיומה שובץ ביחידת המסתערבים (ימ"ס) של מג"ב דרום.   במהלך שירותו ביחידה עבר בראל קורס צלפים ושימש כצלף בימ"ס. הוא היה שותף בעשרות פעילויות לסיכול טרור ולחימה בפשיעה החמורה בגזרה הדרומית.

בראל אחיה חדריה שמואלי נפצע מירי מטווח אפס של מחבל פלסטיני, אשר הצליח להתקרב עד לפתח חרך הירי. תחקיר האירוע שנערך בצה"ל העלה כי המחבל שביצע את הירי הוא פעיל חמאס המוכר היטב למערכת הביטחון,  שהשתתף בהפגנה כשהוא חמוש,  בידיעה ובאישור חמאס. על פי התחקיר, המחבל ניצל הזדמנות בה הלוחמים בצד הישראלי לא יכלו לראות מה נעשה בצד העזתי ולא יכלו להתחמק מהירי.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com