סיכוי של אחד למיליון: נהג משאית פסולת מצא ארנק בתוך הררי זבל

בניה אוחנה, נהג של חברת נגב אקולוגיה, ראה ארנק בין הררי זבל שנאסף מעיר הבה''דים. הוא הצליח לאתר את בעליו - חיילת שמתחילה בימים אלה קורס קצינים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות ''נגב אקולוגיה'' / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בניה אוחנה, בן 29 משדרות, נהג משאית איסוף פסולת של חברת נגב אקולוגיה ב-4 שנים האחרונות קם בשבוע שעבר לעבודה אבל לא ידע שהיום יסתיים במצווה גדולה.

בניה הגיע לאסוף פסולת ביתית מקריית ההדרכה – עיר הבה"דים. לאחר איסוף הפסולת, נסע בניה הישר לאתר דודאים – הפארק למחזור וחינוך סביבתי בנגב לפרוק את המשאית.

כאשר פרק את המשאית, שם לב פתאום לארנק מתגלגל בתוך הפסולת – בניה חילץ את הארנק מתוך ערמות הזבל וראה שמדובר בארנק של חיילת עם תכולה מלאה של כסף מזומן, כרטיסי אשראי, תעודות אישיות, חוגר ועוד. לאחר שלא מצא פרטים להתקשרות, ניסה לאתר אותה דרך הפייסבוק על פי שמה והתמונה בפנקסאחד החוגר.

עופרי, חיילת שהייתה בקורס בקריית ההדרכה מיד חזרה לבניה, לא האמינה שהאבדה נמצאה. בבוקר אחרי, בניה כבר היה בדרך לעיר הבה"דים להחזיר לעופרי את הארנק, אך היא – כבר הייתה בדרך לקורס קצינים בבה"ד 1. בניה נפגש עם חברה של עופרי שנמצאת במקום והחזיר לה את הארנק האבוד.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com